Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, vennétek nyuszit egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, vennétek nyuszit egy lánynak?

Figyelt kérdés

Ha ti nem szeretitek, de én megőrülök egy kisnyusziért!

Esküszöm, takarítanám és gondoskodnék róla... Az ágyamban aludna.

Kell :D


2016. jan. 17. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vennék, de előtte a szüleivel biztos hogy megbeszélném azért, az elég nagy pofáraesés lenne ha megkapná, aztán a szülei visszaküldenék.
2016. jan. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
vennék neki de papival mamival beszélje meg előbb nem szeretném ha kidobnák utána
2016. jan. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szülőkkel letisztázva, jöhet a nyuszi.
2016. jan. 17. 19:27
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen vennék :)
2016. jan. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Ja, aztán ha a szülők nincsenek otthon, megyek megsimogatni a nyuszidat. :)
2016. jan. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nagyon nem értem.

Ha annyira fontos már megvetted volna te magad.

Alapból meg nem vennék semmiféle állatot, mert az egy hosszan tartó kötelezettség.


Szóval neked csak az kéne, hogy valaki bemenjen, vegyen egy nyulat, aztán elvigye neked? Mint ha hazafelé menet beugrana a mekibe, neked meg otthon odaadná a zacskót.

Nem értem, miért a sráctól akarod ezt?

2016. jan. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nyuszi 🐰
2016. jan. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha a szulokkel le van tisztazva, akkor nem a fiu dolga megvenni.

Mas szituacio ha a szulo nem engedi, en is nagyon nyuszis vagyok, es tudom hogy egy nap a baratomnak es nekem lesz egy kozos :3

2016. jan. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
(Oh majd elfelejtettem: barmennyire is aranyos vagy szeretgetnivalo egy kisallat, neki is vannak erzesi, nem szabad elfeledkezni rola hogy egy kis eletrol beszelunk. Ezen kivul, ajanlom figyelmedbe a menhelyeket, van kulon nyuszi mentes is facebbokon. Hiszen a legtobben fiatal nyuszit akarnak, de egy fel vagy egy eves nyuszi talan meg halasabb is lehet ha orokbefogadod! ^-^)
2016. jan. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!