Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Ti vennétek fel olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti vennétek fel olyan ezüst medált ami egy félbetört szív es a baratnőtök neve van rajta?

Figyelt kérdés

Barátomnak szeretnék ilyst 1 éves évfordulóra és regebben hordott nyakláncot csak valamiert most mar nem.

Es tudni szeretnem hogy estetleg ti fiuk ilyet szivesen hordanatok e?



2015. nov. 30. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Fiúkon nem nagyon láttam még szív medált. Szerintem nem férfias. Bár biztos van akinek tetszik, de ezt neked kell tudni hogy a barátodnak tetszene e.
2015. nov. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Sz ákos ***** válasza:
Hát én hordok gyűrűt karkötőt és néha nyakláncot is de olyat nem venék fel amin szivecske van
2015. nov. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2015. nov. 30. 21:31
 4/8 anonim ***** válasza:

Én a saját nyakláncomat nem cserélném le semelyikre :)

De a szívecske nem túl férfias.

2015. nov. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mikor bátyám kapott ilyet barátnőjétől akkor ő hordta

És szerintem nem volt fura fiún ilyen szivecske medál

2015. nov. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szolnokon lakom, szóval nem.
2015. nov. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A bátyám már évek óta hord ilyen fél szíves ezüst medált. Szerintem jól néz ki és a barátnője még kevesebbszer hordja mint ő.
2015. dec. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat :)
2015. dec. 3. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!