Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves fiúk! Miért van az,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves fiúk! Miért van az, hogy manapság főképp a 11-16 éves fiúk azt várják el, hogy a lányok lépjenek? Szerintem ez nem így a szép.

Figyelt kérdés
Szerintetek?

2016. jan. 18. 20:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
nem várják el, csak ők annyira bénák, hogy ha rajtuk múlna kihalna az emberiség. Lányok, mentsétek meg a civilizációt!
2016. jan. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Jaja,igazad van!;) (13/L)
2016. jan. 18. 20:15
 3/15 anonim ***** válasza:
Mert önbizalomhiányos, tapasztalatlan kisgyerekek. Természetesen tisztelet a kivételnek,csak nagy általánosságban írom ezt. :)
2016. jan. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Khmm Khmm, szerintem a mai lányok pont nem arról híresek, hogy várnak arra, hogy a fiúk lépjenek. Eleve a kérdésben 11-16 évesekről van szó jól látom ? A 16 is nagyon fiatal még, hogy ilyet elvárj tőle, nem hogy a 11 ??? Te jó ég... Tizenegy évesen legóztam, anyukám még énekelt is nekem este, plüssmaci...


Neked semmi jogod elvárni 11-16 évesektől, hogy lépjenek, sőt legjobb lenne, ha a lányok is szépen lenyugodnának, és üzenem az #1 es válaszolónak, hogy nem a gyerekeknek kell gyerekeket szülni... és az ilyen gondolkodású egyének inkább NE mentesen meg semmit.


Ez a legalja az egész gyakorikerdesek.hu nak, amikor testileg érett, értelmileg és érzelmileg éretlen gyerekek írnak a Tini "párkapcsolatokba" és fiatalabbnál fiatalabb gyerekek próbálják megmagyarázni a választ az élet dolgaira. Ez szégyen.

2016. jan. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
En kedvetlen fiú vagyok akkor erre nem válaszolhatok :(
2016. jan. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Igen teljes mertekben igazad van! Ezzel en is igy vagyok...azert tettem fel ezt a kerdest mert az osztalyom nagy resze ezzel nem igy van..undorito,de folyton tolem kernek "tanacsot" ha mondok barmi jot amit meg nem kene nekik..besertodnek:/ De azert erdekelnek a valaszok..

Elnezest az ekezetek miatt!

2016. jan. 18. 20:27
 7/15 anonim ***** válasza:

"folyton tolem kernek "tanacsot""


Ez egyértelműen szülő-gyerek kapcsolati válság, amikor ilyen fontos dolgokat az "utcán" akarnak megoldani és választ kapni az ilyen alapvető dolgokra.

Mondd meg mindnek, hogy beszélje meg anyukájával vagy apukájával. Vagy ha nem meri -> rossz a kapcsolata a szülőkkel -> mit vár egy fiútól ha a saját szüleivel sem tud megbeszélni ilyeneket... Ez full baromság :) Pláne 16 év alatt.

2016. jan. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Sokan ilyenkor azt írnák, hogy a sok elutasítás miatt nem mernek. Én amennyi elutasítást kaptam még mindig merek lépni (nem facen hanem élőben). Szóval ők csak simán ratyik. 16f :D
2016. jan. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert félnek a visszautasítástól... Tavaly én is féltem, de hülyeség volt, mert nincs veszteni valóm.
2016. jan. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam, csak nem írtam kort. 14/F
2016. jan. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!