Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem nem szép ez a...

Csak szerintem nem szép ez a színésznő?

Figyelt kérdés

Mint színésznő, nagyon szeretem, minden filmjét láttam. Most tölti be a hatvanat, és összetenném a két kezemet, ha így néznék ki, mint ő annyi idősen, de az arca egyáltalán nem szép - szerintem.

Nem vagyok irigy, hogy is lehetnék, csak rengetegen cikkeznek arról, hogy milyen gyönyörű, hogy kezdek aggódni, hogy nekem lehet-e ízlésficamom.


[link]


[link]


[link]


[link]

[link]


2016. jan. 8. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik az arca. Szerintem nem szép. Viszont nem néz ki 60-nak. Jól tartja magát de nekem is az a véleményem mint neked.
2016. jan. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon csinos a korához képest, de a feje nem szép. Szerintem. Vannak köztük régebbi képek is, hogy milyen volt fiatalon.
2016. jan. 8. 18:34
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


ezek 2015-ös képek

2016. jan. 8. 18:37
 4/7 anonim ***** válasza:

Heló!


Karakteres arca van, az tény. Fiatalon - azon képek közül, amiket tlaátla - van, amielyiken nagyon csinos. Viszont, én nem nevezném kifejezetten szépnek, a 30-as évei után. Nem ronda. De nem szép. "Átlagemberes, de nem felejthető". Ha hétköznapi embereket kellene szerpeltetni filmben, akkor remek választás.

2016. jan. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én abba a kategóriába sorolnám, hogy "alapvetően nem szép, de el tudja játszani, hogy az".


Ezt úgy értem, hogy ha úgy sminkelik ki, úgy öltöztetik fel, és olyan szerepet kap, ahol "szép nőt" alakít, akkor a néző el tudja róla hinni, hogy szép.

Egy híres író az ilyen, úgynevezett "gumiarcú" színésznőket tartotta a legjobbnak, mert bárkit el tudtak játszani.

2016. jan. 8. 18:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem most szebb, mint fiatal korában. Én sem mondanám szépnek, de kedvességet sugároz az arca.
2016. jan. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

eléggé egyértelmű,hogy nem szép és eljátszani a szépet is tévedés volna a casting részéről ha őt választják rá.

szerintem mindenkiben van egy minimális szépérzék.

akit írsz,hogy lehet belőle szépet,átlagost,vagy csúnyát csinálni az inkább cate blanchett.

ő egy tipikus átlagarc,aki smink nélkül lehet egy szürke egér,kikészítve meg lehet egy szép mutatós nő.

2017. júl. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!