Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves kortól elfogadott,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól elfogadott, hogy a tinik kíváncsiak legyenek a közösülésre? Ne azzal gyertek, hogy amikor készen el rá a személy. Ha lányotok vagy fiatok lenne akkor hány éves korát tartanátok elfogadhatónak, hogy elveszítse?

Figyelt kérdés

Sokan gondolkoztam rajta,hogy gáz -e,hogy 16,5 kíváncsi vagyok rá nem csinálom csak kíváncsi vagyok rá.(:

Ne írjatok olyat privibe,hogy szívesen kiprobálnám veled vagy ilyesmit.


2016. jan. 18. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha 16,5 mondod magad már rossz kb a kisgyerekek mondják magukra hogy 6,5 utána már nem úgy hogy még várj.
2016. jan. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem 14 de a korai 13 vagy késői 13 sem gond
2016. jan. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

hát akkor van az ideje, mikor a megfelelö személyel vagy, lehet hogy 20, de akár 16-is mondjukrá, én 17 vagyok, kapásból 9 fiut,akik csak arra várnak,hogy esélyt adjak nekik,hogy járjunk. de nekem egy fiu tetszik, a 10.-dik, csak arra nem tudom biztosra mondani,hogy kedvel-e, vagy akar-e valamit. de egyre jobban ugy tünik,hogy igen :)

tehát amikor ugy érzed,hogy nem mindenapi személyel állsz szemben, és nem csak arra kellene, csak akkor mikor már biztos vagy a dolgodban, nem érdemes elszarni,az elsöt, és az egyetlent. ;) (szüzességröl beszélek)

2016. jan. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Utolsó,na Ne röhögtess mán,13 éves korba még a tejfoga sem nőtt ki
2016. jan. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nagyon sok mindentől függ, de úgy 15-17 éves kor körül. Persze van aki már korábban megteszi és rendben van, és van aki még 17-18 évesen is alig érett rá.

Arra emlékszem, hogy 16 évesen már alig vártam, hogy elveszítsem :)

2016. jan. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tudod... Ebben a vilagban nem feltetlen az a kulcs h a tarsasagi normaknak megfelelj ;) ha kivanod akk tessek keresni valakit akiben megbizol/szeretsz. Ismerek olyat aki 13 evesen csinalta eloszor, es amellett h a legjobb baratom, az egyik legjobb ember akit ismerek.
2016. jan. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szerintem a szülőknek nincs nagyon ebbe beleszólásuk, én úgy csinálnám, mint anyukám: amikor úgy volt, hogy megtörténik volt barátommal, akkor megkérdezte, hogy "biztosan nem bánod meg?" és ennyi.

fiatalabb korban természetesen beiktatnék egy alapos tájékoztatást, bár szerencsétlen 13-14 évesek ezen már hetente átesnek.

amúgy meg abszolút a gyerek döntése, van ismerősöm, akit este nem engednek át a barátjához, mert akkor biztos szexelnek, meg nem aludhat nála. majdnem egy éve együtt vannak, nem értem, hogy nem esik le nekik, hogy ez nem napszakfüggő:D

2016. jan. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ja, amúgy 17/l
2016. jan. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem 13 eves koromban kezdett érdekelni a dolog, de persze csak elméletben. Gyakorlatban nem tettem volna meg. Egyszerűen elkezdett érdekelni a téma.
2018. ápr. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!