Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hány éves kortól...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány éves kortól "elfogadott" ha valakinek van barátja?

Figyelt kérdés

tudom,hogy ez nincs korhoz kötve,de azért érdekelne a véleményetek.

előre is köszönöm! :)



2015. dec. 24. 23:05
1 2
 1/19 sexyeccavú válasza:
80%
Szerintem 13-14 éves kortól kezd komoly lenni egy fiú és egy lányban az érzelem de az egyik barátnőm már 1 éve együtt van a barátjával pedig 12 évesen kezdték és nagyon szeretik egymást :)
2015. dec. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :)
2015. dec. 24. 23:15
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem 14-15.
2015. dec. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
62%
15-16. Hogy honnan van értelme? 19-21.
2015. dec. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2015. dec. 24. 23:21
 6/19 anonim ***** válasza:
70%
Énos azon az elven vagyok mint a 4-es válaszoló. Szerintem is 15-16 éves korban érdemes elkezdeni, de az is csak ilyen "próbálgatás" mert ilyen idős korban ki gondolkodik komoly kapcsolaton. (a komoly kapcsolat alatt 5-6 évet értek)
2015. dec. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem kb. 15-16 éves kortól. Úgy gondolom, hogy gimi előtt felesleges belekezdeni. Persze mindig vannak kivételek, ha valakik tényleg szeretik egymást. :)
2015. dec. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2015. dec. 24. 23:31
 9/19 anonim ***** válasza:
79%
Középiskolában már lehet szerintem, általánosban még nagyon korai.
2015. dec. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Elfogadni bármennyitől el lehet, de amúgy énnekem 17 évesen volt az, hogy már a szülinapomkor nem éreztem magam nagyobbnak, szóval szerintem 16 az, ami alatt még tuti gyerek valaki. 17 évesen már nem éreztem az előző évhez képest változást, de amúgy, ez gondolom, mindenkinél másmilyen; de mondjuk 15 évesen ha valaki már nem szűz, azon nem ütközöm meg, de még akkoris talán kicsit gyerek hozzá, szerintem 16 az első év, amikor tényleg amikor már felnőttesebb lehet valaki. Szóval az pl egy ilyen "váltó". Meg a babaszerelmek azok olyan cukik, de mondjuk hát nem tudom, szerintem 16 alatt igazából még sokkal inkább gyerek valaki, szóval szerintem 16 alatt pl első "nagyobb" élménynek nemnagyon kéne megtörténnie, de ha úgy jön ki a lépés, meg felelősségteljes, meg ilyesmi, akkor az zsír, de mondjuk talán nekem 13 alatt egy párkapcsolat meg egy "járás" nekem fura. Mondjuk talán 13 éves kor körül ébred rá az ember a Világra, hogy "jééé, én egy különálló ember vagyok külön gondolatokkal", és akkor kezd el úgy kicsit mélyebben talán a Világról filozofálgatni, elmélkedni, hogy "Jéé, ez íígy van?" Szóval ahonnantól nem fura egy ilyen járás nekem, hát az, na jó, legyen 12, de az még végülis nagyon gyerek hozzá, szóval mondjuk akkor legyen 12 és fél. :) És hát ilyen első nagyobb dolog, hát, már nem ütközök meg rajta, ha ilyet hallok, hogy 15, de talán inkább 16 az jobb lenne.
2015. dec. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!