Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálta? (többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy 11.es fiú. Nyáron beszéltünk jóba lettünk aranyos volt kedves. Mindennap beszéltünk mikor elkezdodott a suli (ugyanoda járunk én most kerültem oda(9.o.)) nem beszéltünk csak köszöntünk egymásnak. Érdekeltem ő nem érdekelt. Aztán októberben írtam neki nem írt vissza. A mai napon pedig reggel együtt cigiztunk(mások is voltak) utána pedig mikor suliban jött ki a teremből elkezdtem hangosan mondani h jajjj. Pár órával később mentünk le a tesiterembe ő pedig jött fel a haverjaival. Jött velem szembe és nem tudtam kikerulni mert beallt elem és nem engedett át, csak nézett rám. Félre huzodtam elmentek hallottam h haverja kérdezi h direkt csináltad? Választ nem hallottam.... Mit akart ezzel elérni? Bocsi h ilyen hosszú lett

15/L



2016. jan. 20. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom szándékosan megakarta mutatni neked, hogy milyen menő ajj...akarom mondani milyen gyerekes.
2016. jan. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ezt csak te tudhatod te élted át nem mi😊
2016. jan. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!