Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi erröl a véleményetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi erröl a véleményetek?

Figyelt kérdés

13 èves bi srác vagyok. Egy ideje tetszett egyik haverom, viszont úgy tudtam hetero. Tegnap este beszèlgettem vele, ès bevallotta hogy bi (eddig ő se tudta rólam, de elmondtam neki). Aztán ahogy beszèlgettünk felvetette hogy járhatnánk, mivel tetszek neki. Persze igent mondtam. Mi erröl a vèlemènyetek?

13/f


2016. jan. 25. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Egészségetekre
2016. jan. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Csak azért, mert mindketten biszexuálisok vagytok, még nem kell egymás karjaiba esni, csak ha vannak érzelmek is! Ha ezt még nem tudod megítélni, akkor inkább csak találkozgassatok, ismerkedjetek, aztán majd meglátjátok. A szexhez még egyébként is túl fiatalok vagytok. Arról sem vagyok meggyőződve, hogy 13 évesen el tudjátok dönteni, hogy valóban biszexuálisok vagytok-e. Nem lehet, hogy csak kamaszos lázadásból csinálnád? Ne kapkodj el semmit, mert később nagyon megbánhatod! Ha most belemégy a szexbe érzelmi elkötelezettség és a vonzalom tisztázása nélkül, akkor olyan lelki sérülést szenvedhetsz, ami kihat a későbbi életedre.
2016. jan. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hello. Vègre egy normális válasz. Èn konkrètan biztos vagyok abban, hogy bi vagyok (egy ideig nem fogadtam el így magam), azt meg hogy ő hogy van ezzel nem tudom.. Szexre nem is gondoltunk, szerintem nem is lázadásbol csináljuk, mivel mind ketten kb csak egymásnak mondjuk el nár règ óta a gondjainkat, egyikünk se lázadó típus.
2016. jan. 25. 17:19
 4/5 anonim válasza:

Értem. De szexualitással kapcsolatos tapasztalatok híján biztosan különbséget tudsz tenni az alábbi két eset között? 1. Vonz más fiúk társasága, közelsége, velük tudod igazán megosztani a gondolataidat, velük érzed jól magad. 2. Szexuálisan vonzódsz a fiúkhoz.

Mert ha azt mondanád, hogy 13 évesen már tudod, hogy homoszexuális vagy, azon kevésbé csodálkoznék. Ők tudják, hogy lánnyal nem tudják elképzelni magukat és kész. De nálad bonyolultabb a helyzet, hiszen téged a nők is vonzanak! Szerintem hagyd érlelődni ezt a dolgot, ne zárd be magad már most egy kategóriába! A haveroddal meg barátkozzatok nyugodtan, de ne nevezzétek ezt feltétlenül együtt járásnak.

2016. jan. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A fiúkhoz szexuálisan is vonzódok. Együtt járásnak èn se neveznèm, mivel hetente max 4 alkalommal zalálkozunk :)
2016. jan. 25. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!