Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van rá esély, hogy ezt "kinovo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély, hogy ezt "kinovom"? Vagy ezt nem lehet kinoni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem merek szemezni azzal a fiuval, aki tetszik nekem :/

Ránézek, o ramnez es rögtön elkapom a fejemet :/


Más is van/volt így?

Van olyan, aki 15-16 évesen nem, de pár év múlva simán szemezett azzal, aki tetszik neki?


Kort es nemet is legyszi :)



2016. jan. 26. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem nagy dolog.

Nezz a szemebe, ne forditsd el a fejed, ne gyere zavarba, es kesz

15F

2016. jan. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hat en 18 evesen jutottam el arra hogy egyáltalán koszonni merjek aki tetszik szal lehet h valtozik
2016. jan. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Én is ilyen voltam eleinte..15 évesen új suliba kerültem..előtte nagyon közel zavarba hoztak,és nem mertem egy fiú szemébe sem nézni,mert rögtön elpirultam

Aztán az új suliban megismertem egy fiút..az első találkozásunk brutális volt,Álltunk egymással szemben,én néztem a földet és egyre jobban elvörösödtem

Aztán jobban megismertem és rájöttem hogy nincs miért félnem a fiúk szemébe nézni

Elkezdtem tehát -baráti- alapon ismerkedni a fiúkkal,és mostmár nagyon nehezen tudnak zavarba hozni

Ne fordítsd el a fejed,nézz a szemébe!

16/L

2016. jan. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Amikor tudom, hogy látni fogom a srácot, akkor már előtte arra gondolod, hogy nem szabad elnéznem, és most akkor a szemébe fogok nézni.

De mikor ránézek ő is rám néz, akkor vége mindennek, mert nem bírom ki és elfordítom a fejemet :/

Egyszerűen nem tudok belenézni azokba a szép barna/kék szemekbe :D :/

2016. jan. 26. 20:25
 5/6 anonim válasza:
Én régebben (15 évesen) sokkal merészebb voltam, mint most. 18 évesen(most) viszont olyan önbizalomhiány jött rám, hogy ugyanez a helyzet velem is. Vannak napok, amikor jobban megy, van amikor teljes pirulás. Fogalmam sincs hogy mitől függ. De az biztos, hogy változni fogsz :) És flörtöles előtt szerintem sajat magunkat kell belül helyre tenni (önbizalom növelés,...)
2016. jan. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én már 9 évesen is elkezdtwm szemezni a kiszemeltjeimmel de ez mindenkinek változó lehet, hogy te még 40, 50 és 60 évesen is el fogod kapni a fejed, mert ilyen típus vagy de mi azért drukkolunk neked.
2016. jún. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!