Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már párhete tetszik egy srác,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okcs12 kérdése:

Már párhete tetszik egy srác, de neki van barátnője. pár napja szünetekben kötekedik velem velem, persze csak viccből, ebből lehet több? vagy csak unatkozik.

Figyelt kérdés
Ma elmondták a suliban neki,hogy tetszik nekem,azóta nem beszéltünk,valami tanács esetleg? vagy már nem tudok semmit tenni? a válaszokat előre is köszönöm :)

2015. dec. 1. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Hany evesek vagytok?


Es ki mondta el neki, hogy tetszik neked?

2015. dec. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
14,és osztálytársaim...:/
2015. dec. 2. 17:55
 3/6 anonim válasza:
Ezt a kötekedést hogy kell érteni bánt vagy csak csipkelődik?
2015. dec. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
néha ütöget,beszólogat...
2015. dec. 6. 16:00
 5/6 A kérdező kommentje:

és már nincs barátnője....ha nincsenek ott a barátnőim akkor beszélünk meg minden,de ha ott vannak akkor csak nagyon néha,és inkább velük van.....a hétvégén rám írt és megkérdezte hogy tényleg szerelmese vagyok ,én erre elmondtam hogy igen,tetszik de tudom hogy ebből nem lehet semmi,és remélem hogy egyszer lehetünk haverok,erre ő azt írta hogy: lehetünk.

2 óra múlva pedig azt írta hogy: miért ne lehetne semmi?? én ezt nem értem,persze erre írtam csak az az már túl kacifántos lenne így leírni..

2015. dec. 9. 18:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írd meg nekem vagy küldj képernyő kepet (nevet levagva/kisatirozva), amit te válaszoltál ra :)
2015. dec. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!