Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A suliban van egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

XDyolokrumpli kérdése:

Mit tegyek? A suliban van egy helyes srác aki tetszik, de nem tudom, hogy én is tetszek-e neki.

Figyelt kérdés
Minden lány az osztályból rá van tapadva de közben velem szokott beszélgetni meg sétálni, mindig haza kísér de azt látom rajta, hogy csak egy barátnak tart. Mégis néha úgy mosolyog rám mintha már tíz éve nem látott volna. Mit tegyek, gondoljak?

2016. jan. 26. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Mondd el neki, hogy mit érzel.

nincs más lehetőséged.

Vagy elmondod most és megkönyebbülsz, bármit is mondjon, vagy rágódsz még rajta és lehet, hogy elszórsz egy lehetőséget.

2016. jan. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

De semmiképp sem facebookon. Annak semmi értelme, én úgy gondolom.

Amúgy attól még, hogy szépen mosolyog rád, nem biztos, hogy akar veled járni, vagy ilyesmik. :D

Lehet, hogy csak a mentorod akar lenni, úgy gondolja, hogy Isten bízta meg, hogy segítsen neked, vagy esetleg titkolja, de te vagy a legjobb barátja. :D

Én a helyedben mielőtt akármit is csinálsz, nyomozásba kezdenék, de csakis úgy, hogy ne vegye észre egyáltalán!!! Ha észrevette és nem akar járni veled, akkor valószínúleg buktad az egészet. (Ha szerelmes beléd akkor nem, de megvan a kockázat, hogy tévedtél ezügyben és nem is szeret olyan módon.)

Ezt a nyomozást végezheted akárhogyan, ahogy jónak látod. Akár beszélgetésekben is rámehetsz a témára.

2016. jan. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!