Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti mit gondoltok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit gondoltok egy ilyen lányról? Járnátok vele?

Figyelt kérdés
egy olyan lánnyal aki kitűnő tanuló, okos, ugyanakkor ha nem tanulásról van szó akkor bolond, bohókás és olyan humorérzéke van hogy ha valakit ismer azt szinte bármikor meg tudja nevettetni. Érti a viccet lehet vele hülyülni. Nem szív semmit de néha olyan mintha be lenne állva és kegyetlenül perverz tud lenni. Nem ku*va lehet vele mindenről beszélni és tud komoly is lenni ha akar...Teljesen átlagos kinézetű barna haj, fekete szem, sima bőr . Testalkatra is teljesen hétköznapi kinézetű. Önbizalma nem mindig van és néha néha befordul, olykor szüksége van egy ölelésre... nos, ti mit gondoltok egy ilyen lányról?
2016. jan. 28. 20:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
természetileg egy angyal szerintem :D külsőre ha olyan vagy akit elképzeltem akkor külsőre is :D
2016. jan. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapján teljesen szimpatikusnak tűnsz.
2016. jan. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön. Szivesen megismerném.
2016. jan. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Túl szép hogy igaz legyen...
2016. jan. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Álom csaj vagy:)
2016. jan. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
azt lehagytam hogy csúnyán beszélek...de már próbálok leszokni csak azért néha becsúszik egy oda nem illő szó....de köszönöm egyébként :D
2016. jan. 28. 20:22
 7/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. jan. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
14 vagyok :)
2016. jan. 28. 20:32
 9/14 anonim ***** válasza:
Uhh a karomkodas nem egy előny! Haza a szuleimhez nem vihetnelek :S sajnos ok nem szeretik de en nekem sem tetszene ha csak ugy azt mondanad szeretlek bmeg a k... Any....t meg ilyesmi remelen erted :)
2016. jan. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
értem de azért nem úgy beszélek csúnyán...például ha beszélgetek valakivel akkor elhagyom a káromkodást...csak amikor hülyéskedek barátaimmal akkor szoktunk mind így beszélni
2016. jan. 28. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!