Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki hallott mar a bpi Fazekas...

Ki hallott mar a bpi Fazekas Gimnaziumrol? Mit gondoltok róla? Járnatok oda?

Figyelt kérdés

2014. nov. 13. 19:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
Rohadt kemény, ne menj oda, mert megdöglesz.
2014. nov. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Koszi a biztatást :D mert kemény?
2014. nov. 13. 19:21
 3/18 anonim ***** válasza:
66%
Hát szerinted miért az ország legkeményebb középiskolája?
2014. nov. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég sokan hallottak róla, tekintve, hogy az ország legjobb középiskolájának tartják... :D
2014. nov. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Talakoztam mar olyannal aki hulyenek nezett h mit magyarazok neki, mert soha nem hallott meg errol a sulirol :D de am engem a ti velemenyetek erdekel. Azt tudom h az orszag legjobb sulija, de TI mit gondoltok rola?
2014. nov. 13. 22:20
 6/18 A kérdező kommentje:
Mibol gondoljatok h kemeny?
2014. nov. 13. 22:23
 7/18 anonim ***** válasza:
72%

Onnan,hogy mindig irtó sok OKTV pontjuk van,és az érettségi pontok is baromi magasak.

Egyik Fazekasos ismerősömtől hallottam,hogy fogták őket,bejelentették,hogy elmarad a 6-7. óra,mennek Mikola matekversenyre. Na az ehhez hasonlók miatt ők a legjobbak. Versenyistálló. De a top 10 iskola mind az. Tapasztalatból mondom.

2014. nov. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Oda jar meg az ismerosod? Ha igen hanyadikos?
2014. nov. 15. 11:51
 9/18 anonim ***** válasza:
77%

Szia! Milyen az átlagod? Ha nem erős ötös (néhány dicsérettel esetleg) akkor komolyan fontold meg, megéri-e odajárnod, mert ha esetleg lesz olyan peched, hogy gyenge lesz idén a mezőny, és felvesznek, akkor könnyen lehet hogy kihullasz/szenvedni fogsz 4 vagy 5 évig. Pláne, mivel ha jól látom, nem pesti vagy, szóval azt is át kell gondolnod, hogy megérné-e bejárnod(bevallom, nem tudom, hogy van-e kollégiuma, de úgy rémlik, hogy nincs. Ha tévedek akkor bocsi:)).

Ha úgy érzed, hogy menne, és szeretnél odajárni ezek mellett is, akkor sok sikert, remélem bekerülsz! :)

2015. jan. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%
Én már hallottam róla, nagyon magas színvonalú. A környék (az iskoláé) viszont ha jól tudom nem igazán biztonságos.
2015. jan. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!