Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ezek alapján mit gondolt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ezek alapján mit gondoltok rólam?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok.

Kb.155 cm, 40kg.

Hosszú, barna hajam, és barna szemem van: )

Mások azt mondják hogy szép vagyok, amit én nem igazán hiszek el

Többször is hívtak már fotózásokra

Jelenleg egy 6 osztályos gimnáziumban tanulok, szeretem, a kedvenc tantárgyam az angol, tesi és a biosz : ))

Szeretek fotózni, sütni.

Tudom, ribisen hangzik de sminkelni és körmözni is szeretek: D

A pénzemet általában ruhákra, ( Bershkában, Tallyban, Stradivariusban, H&M-ben, Garage Storeban szoktam általában vásárolni) cipőkre költöm.

Imádom a vans cipőket, és a dc-t is

Nem volt még barátom

Ezek alapján mit gondoltok rólam?

Ha van kérdésetek, kérdezzetek : )

Köszi



2016. jan. 30. 15:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép hirdetés!
2016. jan. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Tipikus mai,12 egy tucat tini.
2016. jan. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Okay:)))
2016. jan. 30. 16:06
 4/15 anonim ***** válasza:

Mit gondolok? Azt hogy egy alacsony barna hajú lány vagy :D

De most kom, ezzel nem sok mindent mondtál el magadról :D

2016. jan. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Clay Morrow ***** válasza:

Semmit. Sőt inkább rosszat, mint jót..

Az ilyen szövegnek semmi értelme, nem mozgat semmit. Meg lehet nem is tükröz valójában téged.

És ha még is leírjuk, mi, interneten keresztül, mit érsz vele? Valószínűleg sosem fogsz találkozni egyikünkkel sem és nem is fogjuk tudni, hogy ki vagy. Az ilyen 'ezek alapján mit gondoltok rólam' olyan baromságok..

2016. jan. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Hirdetésnek nem rossz, pont olyan vagy mint minden tinilány (alapvetően nincs is ezzel baj, csak legyen korláta az asszimilálódásnak)


A Vans cipőd meg hamar tönkre fog menni, mert elválik az orrnál :D


20/F

2016. jan. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Kit a f.a.s.z.t. érdekel hogy hol vásárolsz? Már bocs de semmi hasznosat nem tudtunk meg rólad semmi hasznosat, csak azt hogy milyen tuti menő vagy hogy ilyen fancy helyeken vásárolsz. Én is 14 éves vagyok, lány 175 cm 49 kg de a pénzemet nem ruhákra költöm , hanem fincsi kajákra esetleg mozira. A te kérdésednek az üzenete tulajdonképpen az volt, hogy bejön-e a fiúknak egy márkamániás plázacica aki a szabad idejét plázákban tölti. Az esetleges hibákért bocsánat telefonról írtam.
2016. febr. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Semmi baj:)))))

Teljesen igazatok van

Tenyleg nem irtam lenyeges infokat:)

2016. febr. 1. 16:45
 9/15 anonim válasza:
Nagyon cuki vagy, de túl általános:) próbálj leírni olyan do,gokat is amikkel kitűnsz az átlagból!:)
2016. febr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Imádok fotózni, legfőképp természettel kapcsolatos képeket.

Nagyon szeretek sütni:)

Kicsit önbizalom-hiányos vagyok, sokszor van rosaz hangulatom, ez sok mindentől függ..

Érdekel az angol nyelv, az a kedvencem a tantárgyak közül.

Őszinte ember vagyok, kimondom amit gondolok, de próbálom kíméletesen, más embereket nem megbántva.Nem bírom a kétszìnű embereket.

Szeretek sportolni

Imádom a különleges dolgokat, édességeket.

Magyar rap zenét hallgatok

Érdekel a pszichológia is, a testbeszéddel foglalkozom, ez nagyon érdekes téma szerintem

A későbbiekben nyomozó szeretnék lenni:)

Ah, és imádom a vicces, jó humorú, jó fej, közvetlen embereket:D

2016. febr. 26. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!