Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok rólam a kép...

Mit gondoltok rólam a kép alapján? (Nem fogom E/3 személyben írni, mert úgyis mindenki tudja h az ilyen kérdések többségénél a kérdező szerepel a képen. ) :D

Figyelt kérdés

Azért érdekel mert sokan első blikkre egy távolságtartó, kényes, bunkó csajnak tartanak. Passz h miért... Pedig nem vagyok az. :D

[link]



2015. máj. 9. 16:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Normálisnak tűnsz, inkább olyannak gondolnálak aki nem fél kimondani a véleményét, megmondja a dolgokat kereken.
2015. máj. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
A szemedben tényleg van valami gonoszság... Nekem is az jön le, hogy "kihaénnemet" játzsol, és szeretsz oltogatni, holott... Na mindegy... Boccs hogy őszinte voltam.
2015. máj. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Olyan vagy, mint aki befosott. :D
2015. máj. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#1. Köszi :) Pedig nem igazán vagyok az a "mindig minden körülmények között kimondom a véleményemet" típus.

#2.Gonoszság? Ez azért meglep.Pedig hidd el h legkevésbé gonosznak mondanám magamat.És nem szoktam "kihaénnemet"játszani. Köszi h őszinte voltál, jár érte a zöld "pacsi".

#3. Humoros vagy:D Biztos annak örülök ennyire,nem?! xDD

Köszi a válaszaitokat.

2015. máj. 9. 16:43
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Belsőre nem tudom, mert nem látok beléd. Én csak egy átlagos külsejű lányt látok, akinek végre nem valami béna frizurája van, hanem olyan ami jól is áll neki. Ritka manapság.
2015. máj. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Átlagos??? :O Sztem átlag alatti.
2015. máj. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#5.Köszönöm szépen:)

#6. Neked is köszi. Mindenkinek más a véleménye és mindenkinél mást jelent az "átlagos" mint olyan.

2015. máj. 9. 16:57
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kiköpött VV Anikó,és nagyon szép vagy.
2015. máj. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#8 Köszönöm szépen :)

Bár azért eléggé távol állok Anikótól.

2015. máj. 14. 10:47
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gáz ez az erőltetett mosoly, nekem nem tetszik az arcod, de jónak tűnik a melled. :D


Egyébként rólam is ez szokott lenni az első vélemény, ami rólad. Kivétel a kényes, ahelyett inkább beképzelt, arrogáns. Okot szerintem én sem adok rá.

2015. máj. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!