Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság mindenki a hercegét...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság mindenki a hercegét várja fehér lovon?

Figyelt kérdés

Barátnőm megemlített két dolgot: 18 felett több szűz van mint 15 alatt, de ezzel ellenmondásosan azt említette meg hogy a mai lányoknak semmi sem jó. Melyik az igazság?

Erre reagálva megkérdeztem unokatestvérem egyik lány barátját hogy milyen srácokat keres. Őőő hát elég meglepő volt amit mondott. Kék szemű, világosbarna hosszú hajú, 60-70 kg közötti, 170-175 magas, s még egy furcsa kikötés, fekete ruhákat hordjon... Megkérdeztem egy kilencedikes 14 éves lányt, neki hasonló volt, de egy fokkal jobb. 20 év feletti srác, rövid haj, barna szem, szemüveges(azt is megemlítette milyen legyen a szemüveg), kosárlabdázzon, kocka hasa legyen, animésen nézzen ki(ezen égtem ki, legyen 2D-s?).


Szóval van igazság benne vagy nincs?


2016. jan. 31. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
amint látod van benne igazság de naon
2016. jan. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajna manapság ez így megy....
2016. jan. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szóval ilyen szinten ez van? :O

Részvétem srácok, idősebb lányok értelmesebbek már.

2016. jan. 31. 15:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Hat akkor en elegge mas vagyok mert en nem a szoke herceget varom feher lovon...
2016. jan. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt írták le, hogy milyen az ideál... De simán beleszerethetnek egy tök ellentétes személybe is:) A szerelmet nem lehet irányítani.
2016. jan. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2016. jan. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha valaki azt kérdezné milyen pasit keresek azt mondanám 180 körüli izmos barna szemű barna vagy fekete hajú kicsit egzotikusabb kreol vagy barnás bőrű plusz pont ha szereti az ingeket és a farmereket hordani. Legyen jó kiállása egyenes vállak sugározzon magabiztosságot és erőt.

Ezzel szemben egy 168 cm magas kék szemű teljesen fehér bőrű párom van aki elég kevéssé nevezhető izmosnak.

Más az ideál és más az kibe szeretsz bele.

20/l

2016. jan. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!