Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedni merre lehetne? -...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedni merre lehetne? - Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mit javasoltok hol lehetne a legjobban ismerkedni? Az utcán, buszon meg ilyeneken működik? Mire figyeljek (a koron kívül persze), vagy próbálkozzam online? Azon belül merre? Minden lehetőséget meghallgatok. (Lehet én vagyok nyuszi, de ha utcán szólítok le valakit akkor a pulzusom hatalmas és nagyon izgulok valamiért.. Pedig nem is ismerem az illetőt. Miért?)

2016. febr. 2. 16:38
 1/3 A kérdező kommentje:
16/F ! Ezt nem írtam oda véletlenül.
2016. febr. 2. 16:39
 2/3 anonim ***** válasza:
Fiu vagy pedig lány vagy? Kérdésre:TINDER
2016. febr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
tinder.....soha az sz@r
2016. febr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!