Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Merre tudok Debrecenben...

Merre tudok Debrecenben mormon lányokkal ismerkedni? 27/ F

Figyelt kérdés

2015. dec. 17. 21:35
 1/10 Tirael válasza:
:O Van itt olyan ?!
2015. dec. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán vannak ezen a kontinensen olyan emberek, akiket meg sikerült győzni hogy Jézus amerikai volt. Utahban él a mormonok 99%-a.
2015. dec. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A városban nemrégiben láttam mormon férfiakat, tehát bármilyen csekély az esélye, nőknek is kell lenniük.
2015. dec. 18. 00:51
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha legközelebb találkozol velük, kérdezd meg tőlük! (és írd fel egy papírra hogy el ne felejtsd!:)
2015. dec. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%

Értelemszerűen a debreceni mormon közösségben :)

[link]


De nem lesz egyszerű dolgotd, mert mormon lányokkal nem lehet csak úgy ismerkedni. Csak komoly szándékú (értsd: házasság) mormon hitű férfiak közeledését fogadhatják el, de csak akkor, ha a család férfitagjainak is szimpatikus vagy.


Egyébként csak a fiatal srácokat küldik el világszerte misszionálni, a lányokat nem. Tehát legfeljebb egy magyarországi áttért lánnyal tudnál megismerkedni, született amcsi mormon lánnyal nem.

2015. dec. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az előző válaszolónak annyiban nincsen igaza, hogy vannak lány misszionáriusok is szolgálatban, szerte a világon, nagyon is sok, tehát nem csak fiúk mennek.


Valaki linkelte a gyülekezeti ház címét, azon kívül ezen a telefonszámon is érdeklődhetsz az egyházról vagy a debreceni gyülekezet programjairól: +36 06 70 702 1611

2016. jan. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A telefonszámon némileg javítanék:


+36 06 70 702 1611 helyett:


vagy: +36 70 702 1611

vagy: 06 70 702 1611

2016. jan. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
53%
Az hülyeseg hogy csak mormon fiukkal ismerkednek es hazasodnak meg.Attol hogy nem vagy mormon elhivhatod randizni oket vagy lehetsz a baratjuk. Az meg hogy a csalad tobbi tagjanak is tetszened kell nem mormon szokas. Szerintem minden normalis csaladnal igy van.A lany bemutatja a baratjat a szuloknek aztan megismeik. Es nem a csalad valasztja ugysem ki hogy kivel lesz egyutt vki hanem a szemely sajat maga. Szoval nyugodtan menj el a kozossegi hazba es ismerkedj meg veluk. :)
2016. jan. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%

# 8


"Attol hogy nem vagy mormon elhivhatod randizni oket vagy lehetsz a baratjuk."


De csak addig, amíg abban reménykednek, hogy megtéríthetnek. Amikor látják, hogy ez teljesen reménytelen, azonnal vége lesz a barátságnak. (Több ilyen esetnek voltam tanúja.)

2016. jan. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Broky1990 válasza:
81%

Szia! Én egy "mormon" férfi vagyok. Csak az előző kommentekre válaszolva. Mi "Mormonok" nem hiszünk abban, hogy Jézus Amerikában élt. A Mormonoknak közel nem a 99%-a él Utah-ban. Az egyháztagok több mint fele USA-on kívül él. Tévedés, hogy a Mormon láényoknak emg lenne szabva, hogy milyen fajta férfiakkal ismerkedjenek. Ők döntik el mi a jó nekik és mit keresnek. Lányokat is küldenek világszerte, nem csak srácokat.

Ha kérdésed van keress meg bátran üzenet formájában!

2016. jan. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!