Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről beszéljünk? Valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszéljünk? Valaki valami téma? L13

Figyelt kérdés

Szóval van egy nyolcadikos fiú akivel régen nap mint nap beszéltem.. mára már 1 héten egyszer.. de a suliba mindig latjuk egymást..

Szóval.. régóta ismerem.. Valamelyik nap beálltam hozzájuk legjobbbaratnőmmel focizni tök jó volt meg minden.. és aznap fb-n megbeszéltük hogy találkozzunk.. szombaton fogunk találkozni pénteken rámri hogy el e engedig és hogy hánykor ha elengedik.. Remélem elengedik bár ahogy a szüleit ismerem..

Szóval.. azt szeretném kérdezni hogy miről beszélgessünk? Nem vagyok annyira ebbe jó.. mert főleg.. aki nekem bejön.. és ilyenkor leblokkolok.. szoval nemtudom hogy milegyen... Szinte mindent tudok róla és ő is rólam.. Miről beszéljünk? Első találkozás sulin kivűl *w* Én 13 ő 14 *w*

Ezt most irjátok hogy minek irtma le ezeket.. csak igy tudjatok h mirol van szó.. köszi az értelmes válaszokat :3



2016. febr. 3. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
kínos csenröl:'D?
2016. febr. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
am én szó szoros értelembe :c <--erröl beszéltem egy csajal 3 órán keresztül xDD
2016. febr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

xddd

a Barátaim is ezzel izélnek hogy ottfogtok ülni néma csendben és nézitek egymást... xDDDDDD

de vmi tipp? xdd

2016. febr. 3. 18:08
 4/9 anonim ***** válasza:
nemtom én egy csendes gyerek vagyok de ha valaki hoz témát én tudok mindent, igen ha a nep megsemisül lehetséges 1 fekete juk:'D
2016. febr. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tök poénosak vagytok meg midnen.. DE MÉGIS MI A FRANCOT CSINÁLUNK? Focizok vele vagy mi? mert amugy kuv*ra jól focizik.. Gólkirály.. XYZ megyében xdd szóval.. jah.. focizzunk? v mi a szar? mondjuk ez nem is olyan rossz otlet.. de azért nah.. mégis xd
2016. febr. 3. 18:11
 6/9 anonim ***** válasza:
nem szeretem a focit, de nem megyünk moziba?
2016. febr. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Falun lakom xdd 2 órára van buszozva a legközelebbi mozi.. szerinted? xddd
2016. febr. 3. 18:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet beszélni arról hogy mi történt veletek a héten, menjetek el sétálni és akkor a téma adja magát, beszélhettek közös ismerősökről érdekes történetekről. Ha van közös érdeklődés akkor arról pl filmek, könyvek, sport, tanulás stb
2016. febr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Énis a sétára gondolkoztam.. lehet azlesz.. huh.. csak engedjék el a szülei.. mer azoktol minden kitellik..
2016. febr. 3. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!