Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyenek a kollégiumi évek és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek a kollégiumi évek és az ottani párkapcsolatok? Tudnátok egy kicsit mesélni róla?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatot mennyire könnyen lehet kialakítani; milyen programok vannak, ahol fiúk és lányok egy csoportban vannak; mi az, ami a legtöbb kollégistánál előny a másik nem szemében?

2016. febr. 5. 13:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy fél évig voltam kollégista, és már az is sok volt nekem.. Voltak csoportfoglalkozások, ami olyan téren jó volt, hogy nagyjából összekovácsolja az embereket, meg kicsit talán növeli az emberek önbizalmát.. Olyan embereknek akik egykék, tehát nincs tesójuk nagyon nem ajánlom a koleszt, nekem 3 tesóm is van, tehát megtanultam alkalmazkodni, de még így is nagyon rossz volt, mondjuk mi 6-an voltunk egy szobába, ami megintcsak rontott rajta. Párkapcsolatok szerintem elég könnyen ki lehet alakítani, én úgy megismertem pár lányt, hogy nem is akartam ismerkedni, sőt össze akartak hozni valakivel. A lányok szemében szerintem az, hogyha kedves a srác, már csak a megjelenése is olyan, segítőkész, meg ilyenek. Igazából a segítőkészség, a figyelmesség, meg talán egy kicsit az önzetlenség az ami érték, illetve egy hatalmas önbizalom ezek mellett..:)
2016. febr. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!