Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha latom, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha latom, hogy egy fiunak felkeltettem az erdeklodeset es nekem is tetszik, de megse lep?

Figyelt kérdés
Ezzel a fiuval mar kicsi korunk ota ismerjuk egymast es most ugy veszem eszre,hogy elkezdett nyitni felem,de peldaul megse ir meg nem hiv el igy kulonoskepp sehova... (Onnan sejtem,hogy esetleg tobbet szeretne,hogy korcsolyanal megfogta a kezemet,mert nem tudott korzini es vegig egyutt mentunk meg odaadta a kabatjat mondvan nehogy megfazzak,mellem ult az etteremben ahova osztallyal mentunk stb. ) Megeri varni,tegyek valamit vagy inkabb ne eljem bele magam? (Elnezest a helyesirasert es az ekezetekert) 14/L
2016. febr. 5. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom arra vár hogy te is adj jeleket hogy tetszik neked. Szóval hajrá, találj ki valamit. Ne úgy viselkedj vele mint egy egyszerű baráttal, ha többet akarsz.
2016. febr. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pffff, ez semmi. Ezek alapján ő barátként tekint rád. Úgyhogy inkább ne csinálj semmit, vagyis csinálhatsz, mert neked ő tetszik, tehát valahogy ki kell derítened, hogy te is tetszel-e neki. Hívogasd el valahova.
2016. febr. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyiss felé kicsit h megjöjjön az önbizalma. Aztán menjetek el randizni és meglátjátok mi lesz
2016. febr. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 opened paradise ***** válasza:
És te miért nem tudsz lépni?
2016. febr. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!