Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kelthetnem fel az erdeklodeset? (story lent)

Figyelt kérdés
elore is bocsi ,hogy ekezetek nelkul irok de angol billentyus a gepem...szoval az a helyzet hogy van egy fiu aki nagyon tetszik nekem , o 15 eves en 14 de 3 honap es 15 ,tehat o kilencedikes en pedeig nyolcadikos , nem egy suliba jarunk sajnos de tavaly meg egy suliba jartunk . nekem nagyon tetszik viszont felek kezdemenyezni nala ( facebookon lajkoltam par kepet , o csak egy kepem lajkolta ,mondjuk nincs sok kepem ) szerintem nem az olyan lanyok jonnek be neki mint en, sokan mondjak hogy milyen szep vagyok meg hogy idosebbnek nezek ki a koromnal, o nem az a felenk fajta szoval ha bejonnek neki akkor mar lepett volna , tudja hogy ki vagyok de valamivel fel szeretnem kelteni az erdeklodeset , szeretnek vele beszelgetni hogy jobban megismerjem de nem igazan szoktam latni varosban vagy barhol , sokat bulizik , en mondjuk nem ez a tipus vagyok de az a baj hogy buliban is a a haverjaival foglalkozik tehat ott se lenne ra sok eselyem . bocsi hogy hosszu lett...szerintetek mit csinaljak ?

2013. ápr. 18. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Irj nei egy uzenetet. "Szia, hogy vagy?". Ha elintezi par szoval, es utana nem keres, akkor ennyi volt. Ha erdekled, akkor ez eleg ahoz, hogy o kezdemenyezzen a tovabbiakban.


Legalabb is 20 ev folott igy mennek a dolgok, azt nem tudom a 15 eveseknel mi a palya. :)

2013. ápr. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 RaZeR1912 ***** válasza:
"acebookon lajkoltam par kepet , o csak egy kepem lajkolta ,mondjuk nincs sok kepem" ez semmit nem jelent :)
2013. ápr. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!