Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Először mit néztek meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Először mit néztek meg a lányokon? .

Figyelt kérdés

Szóval először mit néztek meg?... az arcát? A szemét? A fenekét? A mellét? Az alakját? Vagy mit? :)

Ha túl vagytok a számotokra legfontosabb testrészével amit először meg kell nézni, utána mit néztek meg? :)

És még valami: Nektek mi a fontosabb? A fenék vagy a mell?:)

Illetve mit szerettek jobban? Kicsi mell formás fenék, vagy nagy mellek és átlagos/lapos fenék.

Bárki írhat, csak kérlek tüntessétek fel a korotokat. :)

Előre is köszi! :)

15/L



2016. febr. 7. 21:14
1 2
 11/17 Scav ***** válasza:

Arc és intelligencia ami nagyon számít, meg az összkép. Ha túl súlyos, akkor eleve felejtős nekem, megyek más irányba. Átlagos, vékony (nem túlságosan), sportos jön be. Ha alkatilag ok, akkor jön az arc és az intelligencia. Mellméret, fenékméret, illetve ezek alakja más másodlagos, nem nagyon számít. Inkább a kicsi, feszes ciciket preferálom.

32F

2016. febr. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Arc / szem -> alak, köröm talán, bár azt már lényegesnek nem nevezném.


Inkább a fenék, mert a nagyon hosszúkásat (talán az a körte) annyira nem kedvelem, de ez sem kizáró ok.


20/F

2016. febr. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Arc ha jarni akarok vele csakis arc keresem a pillantását szemét nézem aztan igy megnezem az alakjat h milyen de nem tartom fontosnak amugy en seggre megyek nem mellre inkabb jo segg semmi mell mint forditva.
2016. febr. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Nem leszek álszent mint a többi, FENÉK, minden fiú azt nézi meg elsőnek vagy a mellét az illetőnek

18/f

2016. febr. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A mellét. Annak kell elég nagynak lennie (legalább C, de inkább D kosár, vagy még nagyobb persze), másképp sehogy nem találom vonzónak.

f25

2016. febr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2016. febr. 9. 18:58
 17/17 anonim ***** válasza:
A melleit, és a nagy cicik híve vagyok. Hogy a feneke milyen az szerintem abszolút részletkérdés. A mellei után az arcát és az alkatát nézem meg (a nem teljesen vékony, nagyon picit teltebb alakot szeretem leginkább, nagyon nagy mellekkel).
2016. febr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!