Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nem szeretitek, nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nem szeretitek, nem tetszenek a hosszú hajú fiúk?

Figyelt kérdés
2016. febr. 9. 20:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
7%
Ha valakinek vállig ér a haja, és coffba köti vagy befonja vagy mittudomén, akkor nem, a hosszú haj nem a fiúknak való. Viszont, ha úgy hosszú a haja, hogy félrefésüli, vagy olyannyira hosszú, hogy csak a szemébe lóg, a füléig ér, akkor nincs bajom vele.
2016. febr. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyeske. Nem fiunak való a hosszú haj???? :D Na ásd el magad azonnal! Nekem hosszu a hajam, és a lányok nem szólnak érte semmit, sőt szeretik is. ;)
2016. febr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
13%
Én imádom:D ha copfba köti és mondjuk a válláig ér (de ehhez ne társuljon a Heavy-metál stílus, azt nagyon nem bírom:)).
2016. febr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem hosszú hajam van (vagyis oldalt le van tolva rövidre és csak középen van hajam, amolyan hétvégi taraj :D). Általában tetszik a lányoknak :D
2016. febr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Firedoom ***** válasza:
Hehe, nekem folyamatban van a hosszu haj project es remelem, hogy tenyleg lesznek olyan lányok akiknek tetszeni fog :D
2016. febr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem valamiért soha nem tetszett a fiúkon a hosszú haj, de a legtöbbeket szerintem nem zavarja :) Ha így érzed jól magad, ne változtass rajta egy lány miatt se :) Beszólogatásokkal nem kell foglalkozni :)
2016. febr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Nekem volt hosszab hajam és egyik tnárnak nemtecet leb uzizott meg nonel nezett es sulin kivul megtéptem es masnap felmondott😂
2016. febr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Már nem azért, de hülyeség, hogy a fiúknak nem való a hosszú haj, kinek mi tetszik, persze előfordulnak előnytelen frizurák is de hát ja.

Nekem is hosszabb hajam van, aligha vállig ér kb., és rengeteg lánynak tetszik. :) Amúgy sem kéne más véleményére alapoznod, legyen olyan, ami neked tetszik.:D

2016. febr. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

De, a kedvencem az állig érő haj egy pasin:)

Vállig érő is tetszik, egy kicsit hosszabb is, de azért az enyémnél ne legyen hosszabb:) (hátközépig érő hajam van)

2016. febr. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat:)
2016. febr. 11. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!