Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem érzem magam beleillőnek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzem magam beleillőnek a barátom társaságába. Félek, hogy előbb utóbb ez a kapcsolat rovására megy. Teendők?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 8 hónapja vagyok együtt a barátommal. Nem olyan sokat de elég gyakran van olyan program ahol a társaságával vagyok együtt. Mielőtt találkoztam volna velük, a barátom mindig hangsúlyozta, h szerinte nagyon fontos, hogy egy barátnő/pasi a társaság része legyen , és nyitott mindenki mindenkire ami jó elképzelés, de picit másnak érzem magam mint amilyenek ők. Vegyes a társasága régi osztálytársakból is áll, idősebb lányok, vagy velem egyidősek, azok a tipikus arcoskodók, jófejek régóta benne vannak a társaságban, pusziskodók, de nem olyanok mint én. Jófejek velem, de nem érzem magam beleillőnek. Van még egy pár, ott a csaj új, na a barátom egyből hangoztatta h a csaj milyen jófej, milyen jóarc, hogy milyen poénos mindenki hogy megszerette. Igyekszem én is nyitott lenni, meg beszélgetni velük, de mindenki ilyen nagyon bulizós és nehezen találom a közös hangot. Főleg ha úgy találkozunk hogy csak pasik vannak. Múltkor piszkáltak is a haverjai és nem tudom.. nyáron tuti lesz olyan h együtt nyaralunk, de nem akarok egyfolytába a barátom nyakán lógni, viszont nem tudom hogy lehetnék nyitottabb, h jobban befogadjanak, bár nem vagyok olyan mint ők..

18L


2016. febr. 9. 22:16
 1/6 A kérdező kommentje:
barátom 20F
2016. febr. 9. 22:17
 2/6 A kérdező kommentje:
ugyanakkor ő sem beleillő az enyémbe , de mi nagyon összeillünk szerintem
2016. febr. 9. 22:38
 3/6 A kérdező kommentje:
az bajt jelent ha nem tudok a társaságának teljesen a szerves része lenni?
2016. febr. 9. 22:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Ők egy társaság, összeszoktak. Téged csak a társaság egy tagja hozott oda, külsős vagy és csak azért vagy ott, mert a barátod oda tartozik. Ez vonatkozik a te társaságodra is. Nincs ebben semmi baj. Az a lényeg hogy ti ketten jól legyetek, nem az hogy be-e illeszkedtek egymás társaságába
2016. febr. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem tudok ebben sajna segíteni... de én olyan vagyok hogy nem barátkozok... sőtt képes vagyok csak üllni magamnak egy társaságban.... szerintem keress egy szimpi személyt és próbálgass vele beszélgetni... de ezt meg kéne a pasiddal beszélni
2016. febr. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem attol függ egy kapcsolat hogy ha másmilyen már nem lehet, sőtt így érdekesebb lessz hidd el :)
2016. febr. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!