Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mennyi esélye van megváltozni egy olyan férfinak (24), aki nem mutatja ki eléggé az érzelmeit es ez a kapcsolat rovására megy?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 17. 15:05
 1/9 CptTomato ***** válasza:

Mint megnyerni az ötöslottót.....kevés.

Viszont ha sokat teszel érte lehet hogy sikerülni fog.

2015. ápr. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mr. S ***** válasza:
olyan csaj kell aki ezt tolerálja de persze azért neked is tenned kell ellene
2015. ápr. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
En a lany vagyok.
2015. ápr. 17. 15:19
 4/9 A kérdező kommentje:
A baratano :D aki emiatt "szív"
2015. ápr. 17. 15:20
 5/9 A kérdező kommentje:
*barátnő
2015. ápr. 17. 15:20
 6/9 CptTomato ***** válasza:
Tök mind1 a válaszom még így is áll csak az alanyokat rendezd át egy kicsit :)
2015. ápr. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
lehet h ő még nem szeret úgy téged, ahogy te őt vagy nem is szeret, v egyszerűen nem a nyáladzós fajta! v azt tanulta meg milyenek voltak régen a férfiak távolságtartók és hűvösek érzelmet nem mutattak
2015. ápr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sose fog változni. Tapasztalatból mondom. Ha szeret, akkor próbál javítani rajta de megváltozni nem fog tudni sajna. Ismerős szitu. Próbáld te is elfogadni ha egyébként minden más jó, illetve mindketten kicsit idomulni a másikhoz. Már ha hajlandó.
2015. ápr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 GipszI ***** válasza:

Van ra esély, de eleg kicsi.

24 évesen én is ilyen voltam, de kb 28 voltam mire lényegi változás tortent nalam, szoval ne számíts gyors sikerre...

2015. ápr. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!