Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres?

Figyelt kérdés

Egy sráccal már 2-3 hónapja szinte rendszeresen beszélek. Találkozni is gyakran szoktunk (nem kettesben, csupán a baráti kör miatt), és fészen éjszakákat beszéltünk át. Több barát is megemlítette nekem, illetve én is elgondolkoztam azon, hogy talán tetszhetem neki, mert úgy viselkedik. Egy ideje azonban már nem ír rám... Szerintem nem azért, mer rám vár, hiszen mindketten nagyjából egyenlő arányban kezdeményeztünk beszélgetéseket, de az elmúlt napokban/héten nem keresett. Szerintetek megunt, már nem vagyok érdekes neki, vagy csak túlparázom a dolgot? Ne haragudjatok az értelmetlennek tűnő kérdésért, de nem tudom, mit kellene gondolnom.

Minden választ előre is nagyon szépen köszönök! :))

17L


2016. febr. 11. 00:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem írj neki te, ha szívesen beszél veled nagyon örülne neki:)
2016. febr. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gnoomage ***** válasza:
Nem nagyon tudom elképzelni ezt a helyzetet... 2-3 hónapig folyamatosan írtok egymásnak, mikor te, mikor ő, erre egyik héten csak úgy ott ülsz a telefon fölött mint egy hülyegyerek és egy "szia, mizu?" elküldése helyett izgulsz és aggódsz? Lehet megértem a srácot..
2016. febr. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

2-3 hónap után miért csodálkozol?


Srác, nem pedig a barátnőd!


Én azon csodálákozok, hgy 2-3 hónapig bírta, hogy csak dumáltatok.

Kevés volt eldönteni, hogy akarsz-e valamit vagy sem tőle?

Hát eldöntötte ő, ha te nem adtál egyértelmű jeleket.


A több barát is említette, meg már enyhe célzás is akart lenni....


Nem értem a kérdésedet, baj van a felfogásoddal, hogy ezt a kérdést ki kellett írnod?

2016. febr. 11. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3 igaza van.

én is beszélgettem így csajokkal, aztán egy idő után meguntam hogy max lelki szemetesládának vagyok jó, és azon kívül hogy az élet nagy gondjait megosztotta velem, mást nem nagyon akart tőlem.

ennyi idő után illik már jeleket adni arra, hogy többet is akarsz a sráctól, ha pedig nem akkor ne csodálkozz a jelenlegi helyzeten.

2016. febr. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs igazuk az előttem szólóknak.Van benne valami,amit mondanak,megtudom érteni az ő helyzetüket is,de most gondoljatok bele...mi van,ha nem tudta a kérdező eldönteni,hogy tetszik-e neki a srác?2 hónap nem annyira sok idő..az elején még csak megismerték egymást,stb.csak haverok voltak,aztán majd egy idő múlva kezdte a lány azt gondolni,hogy lehetne több is..ez nem egyik napról a másikra megy,az érzéseinket nem mi irányítjuk.A másik meg az,hogy nem értem a fiúkat..miért van az,hogyha egy lánnyal beszélgetnek,akkor az már csak barátnőnek esélyes?Nem lehetnek csak haverok?Mert páran azt írták,hogy ennyi idő után otthagyják a lányt..és mi van,ha mondjuk tök jó barátok lettetek volna?Nem biztos,hogy minden ilyen esetben össze kell jönni a lánnyal...max ugyanúgy jóba maradtok..a másik meg,akkor ha annyira tetszik nektek az adott lány,akkor mondjátok el neki,nem kell emiatt lelépnetek,mert "nem ad egyértelmű jeleket"..

Viszont nyilván a másik felet is megtudom érteni,mert ő várt rád,te meg gondolom nem adtál neki jeleket...de ha annyira akar téged,akkor viszont nem adja fel,és ír továbbra is..ha annyira tetszel neki,miért nem mondja meg ő?Miért a lánynak kell?

Mindenesetre ha nem ír,akkor írj rá te. Nem lesz belőle semmi,eddig is beszélgettetek napi rendszerességgel. ;) Ha meg máshogy viselkedik,máshogy ír neked,akkor max. rákérdezhetsz,hogy mi a baj.

2016. febr. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!