Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Keressem vagy varjam amig o...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressem vagy varjam amig o keres?

Figyelt kérdés

Randiztam 2szer egy sraccal nagyon jo volt sokat beszelgetunk azon kivul facebookon neha meg telefonon es skypeon is. Ugyvolt hogy vasarnap osszefutunk megint de neki nem jott ossze es szombaton lemondta. Ez "megolte" a kommunikaciot koztunk. Azota nem beszeltunk en nem kerestem o se engem.

Szerintetek nekem kene ot keresnem vagy varjam meg amig o keres? A talalkat egyutt talaltuk ki de ha elobb elintezi a dolgat akkor lehet tudtunk volna talalkozni...

17 evesek vagyunk



2015. nov. 30. 16:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez megöli a kommunikációt? Kicsit vegyétek már lazábban a dolgokat.


Ennyit írsz neki,hogy: "De eltűntél,mikor pótolunk?"

És már is van kommunikáció. Nem kell ennek ekkora jelentőséget tulajdonítani,hogy ki ír kire. Írj te,ha akarsz valamit,ne agyalj ilyen ostobaságokon.


18F

2015. nov. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!