Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mit figyeltek meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit figyeltek meg elősször egy lányon?

Figyelt kérdés
Amikor megpillantotok egy lányt, mi az amit elösször megnéztek rajta? Mi a legfontosabb adottság szerintetek?
2016. febr. 12. 07:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Én az arcát :) kivéve hogyha háttal áll nekem és nem látom, akkor a seggét xD
2016. febr. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az arcát és a haját, esetleg a szemeit. De nekem fontosabbak a belső tulajdonságai.
2016. febr. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 i6emsn válasza:
59%

A mosolyát.

...aztán, hogy arányos-e a teste - értsd: NE legyen elhízva.

...és ezzel a nyomi kamudumával, hogy hormonok, meg genetika, ne kábítsatok!!

Edzés, átgondolt étkezés!

NEEEEM ÉHEZÉS!!!


Adottság meg...pfff

Ti, lányok túlontúl nagy hangsúlyt fektettek az "adottságok"-ra, a külsőre, de az alapján csak egy dolgot dönt el a fiú: meg akarom-e fektetni? ;)

Hogy megszeret-e, azt az idő dönti el, és ott qva mindegy, hogy mekkora a melled. Csak, mivel a legtöbb csaj könnyen "adja", mert azt hiszi, ha lesz mellette valaki -BÁÁÁRKI- akkor majd milyen qvajó lesz, és mennyire megoldódik minden, úgy minek időt, energiát fecsérelni a romantikára?


Tán úgy tűnhet, hogy a válaszom első, és második fele ellentétben áll, de "aki látja, tudja mi a lényeg..."

2016. febr. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 i6emsn válasza:
100%
Ja, és igen, a szemeit...tükröződik benne, az értelem, az érzelmi intelligencia, az igényesség, az ártatlanság, vagy mindezek ellentéte.
2016. febr. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
A lábfejét, talpát.
2016. febr. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Külsőre szeretem a lazás lányokat, akik nem teszik ki mindenük.

A jó stílus nagyon tecccik. 

Legyen picibb nálam ( habár nálam minden lány picibb, lol ) mert ha kicsike tudom piszkálni, és akkor bennem lenne az hogy megkell védenem. A szemem fényeként tekintenék rá, ehh. 

Legyen ápolt, legyen szép hosszú haja és olyan illata amit messziről is megérzek. 

Belsőleg..hát nagyon tisztelem azt, ha egy lánynak van tartása és nem megy csávóról csávóra. Szeretem ha egy lány magabiztos, és határozott. Az annyira vonzó + az nekem is erőt ad mert akkor tudnám hogy számíthatok rá. 

Szeretem a jó humort, ha valaki kötekedős. Az őszinteséget mindennél jobban értékelem. Akkor is legyen őszinte ha sértő. ( utálom a kegyes hazugságot. ) 

Csak Én legyek számára ne 10 másik. Szeressen, tisztelje az Édesanyját. Legyen kedves kis tündibündi.

Fogadjon el, és ha lehet játssza el hogy nevet a nem vicces vicceimen, lol na jó nem. 

Legyen a másik felem, mutasson mindig újat magából, ne unjon rám, legyen perverz. ( perverz, ne kuki hiányos. )

És ha már itt tartunk legyen bevállalós :):):):) fogadja el hogy kis aggódós, mindenbe beleszólós, kis majom vagyok. Beszéljen velem tisztelettel, ha baj van mondja el, bízzon bennem. 

És még rengeteg ilyen dolgok.

Tudom hogy az emberek nem holmi listák amit megírunk és olyat " rendelünk. "

De én ilyenre vágyom.

MINDENKINEK PACSI AKI ELOLVASSA EZT A REGÉNYT, LOL

2016. febr. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Arc, mosoly, szemek, derék, has, hogy ugye ne legyen kövér. Szép, formás legyen, szép arccal és az sem baj, ha a haja is ápolt. :D
2016. febr. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nőiességét! :)
2016. febr. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Eloszor az oltozkodeset,stilusat aztan,hogy nelegyen elhizva,aztán az arcát ha az ugy passszol az oké(szeme mind1,nelegyen annyi pattanasa),nalam az egyik legfontosabb,hogy milyen foga van(ne legyen sarga,nelegyenek csampasak)a masik fontos az a haj,sokat elarul egy lanyrol:) a legvegen megnezem,hol mennyire kerekedik ,igen valamennyit ez is szamit ,de vegul ugyis a belso dont:)
2016. febr. 14. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!