Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért érzem ezt? Már nem is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt? Már nem is elősször, és nagyon félek.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mostani párommal 4 hónapja vagyunk együtt (lassan 5 hónapja), és a gyomromban elkezdtem érezni egy görcsölést. Na most 1 éve pontosan majdnem ilyenkor szakítottam az előző párommal, ugyanezt a görcsös kényszerérzetet éreztem és depresszióba estem, amiből csak 1 év után sikerült felépülnöm. A monstani párommal nem szeretném ezt átélni, de csak annyira tudok következtetni, hogy "kimúlt a láng"... Szilveszter este óta fáj a hasam, nem rég elkezdtem hányni is. A barátnőm egyszerűen annyit mondott, hogy vírus, hiszen mostanság elég sokan panaszkodnak ilyen tünetekre. Szeretném a segítségeteket kérni, hogy most akkor vajon mi lehet a gond? Pszichés dolog a volt barátnőm és a depresszió iránti félelemtől (és kimúlt belőlem az érzés), vagy tényleg csak a vírust kaphattam el? Egyszerűen nem tudom eldönteni. KÖSZÖNÖM ELŐRE IS A SEGÍTSÉGET!!!!

Én: 19/F

Barátnőm: 20/L



2016. jan. 5. 21:35
 1/9 anonim válasza:
100%
Amikor elkezdtem ezt olvasni, szinte biztos voltam abban, hogy lány vagy... Furcsa, hogy a fiúk is éreznek így, de ez mellékes. Szerintem le kéne ülnöd és elmondani neki az egészet, azt is, hogy mi volt az előző barátnőddel, és azt is, hogy te most hogyan érzel. A beszélgetés mindenféleképpen segítene. Neked kell tudnod, hogy hogyan érzel iránta, és szerintem, ha már fel kell tenned magadnak ezt a kérdést, akkor az már nem stimmel... De lehet, hogy te olyan típus vagy, akinek több idő kell ahhoz, hogy igazán megszeressen valakit, és el tudja mélyíteni a kapcsolatát. Vagy... előre is elnézést ezért a gondolatért is, de nem lehet tudni... talán maga a lány gondolatával van a probléma... ha érted mire próbálok célozni. Remélem tudtam segíteni:)
2016. jan. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
..de durva. Bár olyan lehettem volna, mint te. Te lelkileg gazdag vagy, én dobáltam a nőket jobbra, balra. Egyébként szerintem hiányzik neked az előző. 45F
2016. jan. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hali, köszönöm a válaszokat!


Elsőnek: Már beszéltem vele erről. Egyébként egy erős nőről és személyiségről beszélünk, de ő is sírt itt. Legtöbbször az jut eszembe, hogy "ne agyalj, csak sodródj a hullámmal...". De mégis agyalok valamiért, már arra is gondoltam, hogy egy istenes pofon kellene nekem és talán helyre jönnék. Nem tudom. De már kezdem egyszerűen magamat alkalmatlannak érezni hosszabb távkapcsolatra. És egy valamit nem szeretnék, őt megbántani. Mert nagyon, de nagyon nem érdemli meg.


Másodiknak: Köszönöm :) Hát én nem tudom így dobálni őket, nem vagyok csúnya, csak abszolút nem férfias. Nem vagyok borostás se meg semmi, kegyetlen gyerekarcom van. Egyébként a mostani párommal vesztettem el a szüzességem.

2016. jan. 5. 21:47
 4/9 A kérdező kommentje:

Ja, és nem hiányzik az előző. Rég túl vagyok rajta, és a depressziómon is. Egyszerűen olyan, mintha kiakarna újulni, félek a szakítástól, nem is akarok szakítani, csak van bennem egy görcsös kényszerérzet. Ezt szeretném megtudni, hogy mi lehet ennek az oka.


Elnézést, lemaradt az előzőről.

2016. jan. 5. 21:51
 5/9 anonim válasza:
100%

(Az első vagyok)

Egyébként durva, mert én is görcsölök az én párkapcsolatommal kapcsolatban néha... és van, hogy gyakrabban, de én azért, mert rettegek attól, hogy elveszítem őt...

Egyszerűen nem értelek se téged, se magamat.. Minek kell rettegnünk, mikor nem is történik olyan dolog, ami okot adna erre... Én már gondolkoztam, hogy beszélek egy pszichológussal, de valahogy nem vesz rá a lélek. Most viszont nálam jobb a helyzet, megpróbálom kevesebbet idegesíteni magam, és többet vele lenni:)

Egyébként, nagyon hasonlítasz az előző barátomra, ő is 19, csak az a különbség, hogy ő engem megcsalt, és utána kerül olyan állapotba amilyenbe került...

2016. jan. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én soha nem csaltam meg senkit. És rengeteg időt töltök vele, még haverjaimmal ha kocsmázni megyek akkor is jön, és szeret velünk lenni. Én is szeretem ha velünk van. Csak ez a görcsölés egyszerűen mintha megváltoztatna. És a lehető legrosszabbkor, főiskolára járok és vizsgaidőszak van..mindegy. A lényeg, hogy nagyon féltem ezt a kapcsolatot mert nem is veszekszünk sokat (holott olyan vagyok akit könnyen elkap a pulykaméreg, egy hisztigép konkrétan), és eddig csak jó származott ebből a kapcsolatból. És csak a saját hülyeségem miatt mehet tönkre, mégpedig emiatt: hogy megint előjön belőlem az elkényeztetett kölyök és elsírom magam, hogy kialudt a láng. Amikor lehet nem is aludt ki csak tényleg beteg vagyok. Nem tudom. De ha ki is alszik, szeretném újra fellobbantani, egyszerűen nem szeretném ezt a kapcsolatot kárba hagyni, nem akarom megbántani és összetörni.


Én is gondolkoztam már a pszihológuson, engem sem nagyon tudott rávenni a lélek eddig. De ha nincs más most tényleg elmegyek, bármit megteszek, hogy rendbe jöjjön.

2016. jan. 5. 22:10
 7/9 A kérdező kommentje:
Inkább attól rettegek, hogy elmarom magamtól. Így tiszta amit írok...néha hajlamos vagyok homályosan írni, ezért előre is és utólag is elnézést.
2016. jan. 5. 22:13
 8/9 anonim válasza:
Most komolyan bekönnyeztem... Olyan aranyos vagy:') Viszont a lány helyében én már biztos a padlón lennék, mondjuk én nem az erősek közé tartozom... persze annak mutatom magam, de nem vagyok az. Szerintem adj időt ennek az egésznek, és lazíts! Csak próbáld élvezni az egészet. Dobáld meg hógolyóval, fagyjatok át együtt hóemberépítés közben (ha még lesz idén rendes hó :D ) Aztán bújjatok össze a kanapén, és csak élvezzétek egymás társaságát:)) Annál nincs jobb! Viszont most picit rám hoztad a frászt (igen.. ez az én formám) Mert már arra gondolok, hogy mi lesz ha egyszer én is ilyen helyzetbe kerülök. De nem parázok, most elmegyek aludni, te is tedd ezt, és csak éld az életed! És néha nézz sorozatot:D az kikapcsol!
2016. jan. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, megpróbáljuk! :) Már írtam is neki, hogy ha nem betegség akkor ezt észben tartjuk. Ne félj ettől, csak én lehetek ennyire gyökér, hogy ilyenektől félek. Remélem alaptalan a félelmem és minden a legnagyobb rendben, egyszerűen csak elkaptam ezt a vírust... holnap kiderül mert megint leterhelem a gyomrom:D
2016. jan. 5. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!