Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki megmondaná mi olyan jó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki megmondaná mi olyan jó a csókolózásban a gyerekek részéről? :D

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy a tőlem egy évvel idősebbek már nyalják-falják egymást... Nem mintha irigy lennék...csak nem látom sok értelmét ennek... Nem hiszem, hogy ott olyan nagyon "dúl a love"...:D nektek erről mi a véleményetek? Mert igen, biztos jó lehet, és kipróbálnám ha lehetne :D, de a gondolat, hogy én csókolózok egy fiúval...ilyesztő és furcsa is egyben :D kort és nemet kérlek írjatok! :)


13/L



2016. febr. 13. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem,csupan irigykedsz. Kulonben miert zavarna?
2016. febr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bár már nem vagyok "gyerek" de nincs ebben semmi meglepő, a tinikben dúlnak a hormonok és kíváncsiak.
2016. febr. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát igen, valószínűleg furcsa dolog ez...😃

Én szóltam a barátomnak előre, hogy váratlanul meg ne csókoljon mert én szerintem még ehhez is szerencsétlen vagyok xD

De egyszer erre is sort kell keríteni 😃

Szóval szerintem ha neked is lesz barátod, egy idő után úgyis megtörténik ez :3

Utána meg már elfogadod :D

És hidd el, a 12 évesek is simán lehetnek már őszintén szerelmesek, mondjuk ezeknek nagyrésze még csak gyerekszerelem 😃

13/l

2016. febr. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1 nem, nem irigykedek, csak ezeknek a "kapcsolatoknak" nem látom több értelmét egy kis kalandnál, na de én nem ítélek el senkit, csak kikérem a "nép" véleményét :D


#2,#3; köszönöm a válaszotokat, szerintem arra, hogy én "komolyabb" kapcsolatot létesítsek még egy darabig nem kerül sor :D :)

2016. febr. 13. 23:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Az a jó benne, hogy nagyon jó érzés.

Attól még, mert te nem hiszed, dúlhat a love :D

Jajj, és nem történik semmi tragédia, ha váratlanul csókol meg a barátod. Engem is tök váratlanul ért. Először csókolóztunk mindketten. De nem volt rossz. Mondjuk nagyon bénáztunk, de na :D

14/l

2016. febr. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amugy az hogy ennyire ellenzed lehet hogy azert van mert nem vagy eleg erett hozza :) 15/L
2016. febr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!