Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha két ember szemüveges az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két ember szemüveges az zavarja őket a csókolózásban?

Figyelt kérdés
Azert kerdem mert tegnap volt randim es a fiu is szemuveges mint en es nem merek vele csokolozni

2015. dec. 14. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Le lehet venni...
2015. dec. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én leveszem. Nincs rá semmi szükség olyankor.
2015. dec. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha zavar, akkor majd leveszitek.
2015. dec. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én általában leveszem, de volt már olyan, hogy rajtam maradt, de hosszabb csóknál szerintem zavaró.
2015. dec. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valaszokat :) es mi van ha megprobal megcsokolni mondjam azt : hogy varjal leveszem a szemuvegem ?!
2015. dec. 15. 07:28
 6/7 anonim ***** válasza:
lelehet venni,nem lesz miatta szomorú nem úgy mit a fiú aki most otthon szomorkodik mert azt hiszi nem tetszik neked mert nem volt smárolás.
2015. dec. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Le lehet venni, de ha véletlenül fennmarad, az se gond.

Néha akad csak össze, akkor pedig nevettek egyet rajta :-)

2015. dec. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!