Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen, hogy mindent a barátom fizet?

Figyelt kérdés
Ő már dologzik, én viszont tanulok. Amikor még volt pénzem a diákmunkából akkor azért én is beszálltam, amibe tudtam. De most, hogy nincs... Viszont én nem is igényelnék annyi mindent csak a barátom akar nagy lábon élni. Pl egy hónapban legalább kétszer vesz pizzát kettőnknek, vagy most étterembe mentünk meg bowlingozni, mert az anyukájáék is mentek. Vagy volt, amikor az anyukájáékkal fürdőbe mentünk. És ezeket ő fizeti, mert én nem tudom, anyukámtól nem kérek szívesen pénzt, pedig ha tud akkor ad, csak tudom, hogy nincs valami sok. De ezek nem nekem jutnak eszembe, jó hát persze örülök neki, de nem lenne muszáj. Őt amúgy nem zavarja, de engem egyre jobban.
2016. febr. 14. 18:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Természetes dolog szerintem.

Bár én nem értem a szerelmet de én is ezt csinálnám.

2016. febr. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!