Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy közeledjek csajokhoz egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közeledjek csajokhoz egy buliban?

Figyelt kérdés

18F

Jó lenne ismerkedni,felszedni egy csajt egy buliban.

Én sose szoktam odamenni hozzájuk sajnos,csak szemezek vele,és várom hogy ő jöjjön oda kb,és innentől véget ér a tudomány.

Aztán irigykedve nézem ha egy ismerősöm felszed egy jó csajt.

Tudnátok tippeket adni?

Milyen jelekre figyeljek ha azt próbálja jelezni felém hogy szabad az út?



2016. febr. 14. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Amikor szemezel menj oda es hivd meg valamire. Azután kezd el beszélgetni. Sablonos szarságokról. Nekem működni szokott 18/f
2016. febr. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
om ameik mar nagyon kész van vidd el hányni xd
2016. febr. 15. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ahogy az előttem válaszoló is írta: beszélgess vele, hívd meg valamire, mondd, hogy milyen szép, dobj fel valami random témát, a lényeg, hogy ne rögtön tapizd és ne a kora legyen az első kérdésed, legalább tegyél úgy mintha meg akarnád ismerni, nem csak 1 estére kéne. :D Szemezésnél pl mosolyogj rá, ha visszamosolyog, te is tetszel neki. Ő nagyon valószínű, hogy nem fog kezdeményezni, hiába tetszel neki, ez a fiúk dolga. :P

19L

2016. ápr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!