Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan közeledjek a csajokhoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek a csajokhoz?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha az utcán, a téren vagy a parkban látok jó csajokat.
2010. aug. 7. 12:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

1 fogyj le

2 lábbal

2010. aug. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Dobj fejen szaraz kenyerrel egy galambot,majd zokogj hangosan a tetem folott.A lanyok szeretnek vigasztalni.
2010. aug. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Elsőnek mosolyogj ésha visszamosog rád és mondjuk nem siet rohan akkor menj oda és : Szia nagyon szinpatikus vagy=) LEnne kedved megismerni? Vagy ilyesmi nekem nagyon tetszenek az ilyen "tökös" pasik akik nemcsak megnézik a seggem és továbbmennek! Sok sikert gyakorlat teszi a mestert:D
2010. aug. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
vastag pénztálcával 4 kg fuxaaa nyakadba kezedben béélyemwééé :D kulcsot pörgetve :D nagy sikered lesz :D
2010. aug. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Harmadik válasz majdnem jó, de te irányíts: "Szia, jófejnek tűnsz, meg akarlak ismerni. :D"
2010. aug. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Sétálj oda!
2010. aug. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
ki az aki az utcán odafog menni? szegény gyerek önmagától azt sem tudja mit csináljon,akkor hogy várjátok el h odamennyen az utcán valakihez is tisztán?:D pörgess el egy cigit vagy igyál meg valamit ami fejbevág..de gondolom ez hülye 5let volt,szóval keress a társaságban lévő ismerőseid ismerőseit vagy és mutattasd be magad :D de ez az utcás téma h odamész, egy jó sztori lesz neki max szerintem...
2010. aug. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
hát haver nemtom menjel bulizni de ne józanul és akkor menni fog
2010. aug. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
hány éves vagy ha szabad tudni? :) 16/L
2010. aug. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

én a kórházba is csak ismerkedtem szal. xD

nem értem mi olyan nehéz ebbe ^^

am kor? :D


16/F

2010. aug. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!