Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiú hogyan ad jelet egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú hogyan ad jelet egy lánynak arról, hogy tetszik neki?

Figyelt kérdés

2016. febr. 15. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Bedugja a középső ujját a fenekébe mikor mellette tartózkodik.
2016. febr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nos, ha az én példámat vesszük, akkor én mindig próbálok a kiszemelt lánnyal vagy legalább a közelében lenni. Emellett sokszor nézem őt, próbálok szemezni vele. Amikor vele vagyok, főleg kettesben, akkor dicsérem valamiét (pl. haját, szemét, mosolyát), valamint próbálok kedves és humoros lenni.
2016. febr. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Beszél értelmesen, nem jelezik
2016. febr. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem ertem ezeket a kerdeseket. De komolyan. Na hogyan? Annyi ilyen kerdes van mar,hogy nincs mit ragozni rajta,de leirom en hogyan szoktam "jeleket adni". Eloszor is bokolok, beszelgetesbe elegyedunk, megnevettetem, minel tobbszor, a lanyok szemeben fontos a humorerzek(ez tapasztalat). Aztan beszelgetek vele meg tobbet,es le fog neki esni, hidd el. Tok egyszeru, csak sokan ott rontjak el, hogy felnek beszelgetni az adott lannyal,pedig nem fognak bantani(jobb esetben). :D 16/F
2016. febr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
morse jelek
2016. febr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 nagyferi1997 válasza:
Nem válaszolok
2016. febr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, 4#-nek igaza van. Én is sajnos eléggé félénk vagyok, de egy ideje rájöttem, hogy vesztenivalóm nincs... :D
2016. febr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!