Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha egy lánynak puszit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy lánynak puszit adtok, megölelitek mikor találkoztok és szekálódtok vele azt jelenti hogy tetszik nektek? Vagy csak ez ilyen haveri gesztus?

Figyelt kérdés
2016. jan. 9. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
csinálják ők spannál is meg a bejövősnek is
2016. jan. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Velem a legjobb baratom is csinalja ezt...

15/L

2016. jan. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát van rgy csaj aki full barát,de ezek a dolgok megvannak,de volt hogy egy olyan csajt öleltem stb aki tetszett...Szóval ez még nem egyértelmű,de mindenképp szimpátiát jelent...
2016. jan. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Velem is csinálja haver is, szóval nem egyértelmű jel...
2016. jan. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát én senkit nem ölelek át és puszilom meg akor ezek szerint nem is tecik nekem senki x'D?
2016. jan. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam csak haveri gesztus.
2016. jan. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Az biztos, hogy szimpatizál veled.

Viszont ne képzelj ebbe semmi többet, nekem is van egy haverom, aki állandóan ölelget, először nagyon furcsának találtam ezt a gesztust, de utána rájöttem, hogy minden lánnyal ezt csinálja, ő csupán így mutatja ki, ha bír valakit.

2016. jan. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!