Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik nekem egy lány és az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy lány és az osztálytársaim is azt monták hogy neki is tetszem párszor már beszélgettünk de még semmi szerelemröl vagy ijesmi szerintetek megkérdezzem járunk-e vagy lassan halaggyak és késöbb kérdezzem?

Figyelt kérdés

2016. febr. 17. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak szépen lassan.
2016. febr. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak szerintem elég gáz ez a "Szia! Figyu, járunk?"

Hívd el valahova kettesben. Ha jártok az úgyis egyértelmű lesz anélkül is hogy mondogatnátok.

2016. febr. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előbb tanulmányozz át egy helyesírási szótárat! :) a lányok nem szeretik az analfabétákat! :)
2016. febr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!