Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért ilyen bunkók velem a...

Miért ilyen bunkók velem a lány osztálytársaim?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, a lányok folyamatosan szurkálódnak velem, beszólogatnak, mindennek lehordanak, és néha teljesen alaptalanul.Ha pedig visszavágok az egyiknek akkor a többi leordítja a fejemet. Nem kérem, hogy barátkozzanak velem, csak azt akarom, hogy hagyjanak békén és ne rontsák el folyamatosan a napom.Megverni meg nem akarok senkit, mert akkor a tanárok a lányok pártjára fognak állni. És amikor megkérdem őket, hogy miért csinálják ezt, sosem kapok rendes választ. Mihez kezdjek velük?
2015. ápr. 11. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Verd meg őket!
2015. ápr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hidd el, azt is csináltam, de ebből csak az sült ki, hogy még jobban csesztetnek. És a tanárok is.
2015. ápr. 11. 20:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Miert allnak a tanarok a lanyok partjan?
2015. ápr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1: Mert jóval nagyobb vagyok náluk, ezért ebből azt vonják le, hogy hibás vagyok.

2: A lányok elkezdenek hisztizni nekik, hogy megvertem őket (Egyszer volt egy olyan eset, mikor ráléptem véletlenül egy lány lábára, és az meg elkezdett sírni a tanárnak, és a tanár meg leordította a fejem)

2015. ápr. 11. 20:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Jézusom, látom a te osztályodban sincs hiány a ******ból. :D Próbáld meg figyelmen kívül hagyni őket. Ha hozzád szólnak ne válaszolj, stb. Egy idő után remélhetőleg feladják. De ha komolyabb a helyzet szerintem szólj az igazgatónak vagy beszélj egy tanárral aki megért.
2015. ápr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Intézd el iskolán kívül!

Most komolyan...ne legyél már ennyire tehetetlen...

De egyszerűbb ha leoltod őket a p!csába,tanárt meg szard le...ne foglalkozz velük...

2015. ápr. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 N:A:R:A:N:C:S: válasza:
Szerintem egyszerűen féltékenyek rád. Biztos valamiért irigyek pl. szebb vagy okosabb vagy náluk amit ők nem bírnak elviselni. Ha nagyon zavarnak, de nem akarsz bajba kerülni akkor csináld azt hogy nem szólsz hozzájuk és ha eléd állnak nézz el a válluk felett (ha nagyon magas vagy a fejük felett).
2015. ápr. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!