Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha most teljesen pesszimista...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most teljesen pesszimista lettem mit tegyek?

Figyelt kérdés

Akármelyik nőt leszólítottam, akármelyikre ráhajtottam eddig, találtam egy komoly csajt, vele nem jött össze.

Most itt vagyok önbizalom nélkül, az sem önt belém bizalmat ha exekre gondolok, hogy kik voltak(milyenek voltak), egyszerűen megkomolyodtam és úgy érzem soha semmi sem fog összejönni.


2016. febr. 17. 20:05
 1/2 A kérdező kommentje:
18F
2016. febr. 17. 20:06
 2/2 anonim ***** válasza:
szard le...az egésznek a titka hogy szard le...ha leszarod ugyis jönni fog rövid időn belül ha keresed akkor a visszautasitas is kemenyebben fog érni téged
2016. febr. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!