Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális hogy 17 évesen...

Az normális hogy 17 évesen teljesen pesszimista vagyok az életemmel?

Figyelt kérdés

Viszonylag jó körülmények közt élek, vannak barátaim, stb. szóval átlagos vagyok ebből a szempontból.

Jelenleg is szenvedek a suliban, hogy mennyire felesleges és abszurd az egész. És ha kitekintek a jövőmre, ott se látok mást csak a nehézségeket, már előre látom hogy értelmetlen, nehéz munkát fogok csinálni mert különben éhen halok, és hogy ez nekem még nehezebb lesz mert teljesen elhagytak az illúzióim. Kb. minden porcikám ellenkezik azzal hogy én ebbe részt vegyek. És ezt kell csinálnom egész életemben, mintha be lennék zárva. Ez lesz az életem lényege, és erre nincs elég nagy vigasz. Mit gondoltok?


2016. jan. 15. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
89%

"Az élet szép" - Albert Einstein

"Ne add fel" - Marilyn Monroe

"Úgy van" - Leonardo Da Vinci

"A felét se mondtam azoknak a fa*****-nak, amiket idéznek tőlem." - Bill Gates

"Puszi!" - Anyu

"Kellett széttegyem a lábam." - Anyu

"Hogy a f***ba lehetne közhelyekkel válaszolni a kis r*hadék kérdésére?" - Magyarok

"Ez nem akar dolgozni?" - Magyarok

"A magyarok k*****ott retardáltak." - Nyugat-Európaiak

"Gyáva magyarok." - Bear Grylls

"Milyen szoknyában illik temetésre menni?" - szomszéd lány, leendő anyuka

"Elb*****am, mert egy k***a percet nem töltöttem gondolkodással." - Apa, a halálos ágyán

"Anyádnak álmodozzál" - Tanár bácsi

"Aki elhagyja Magyarországot, az hazaáruló!" - Magyarországi magyarok

"Jobb a gazdaságuk és minden k****ott felmérés szerint jobbak, de miért nem értik meg, hogy a bevándorlók beengedése rossz döntés?" - Kövér László a német gazdaságpolitikáról

"Én ugyan nem megyek biciklivel dolgozni." - Magyarok

"Aki dolgozás helyett gondolkodik, az micsoda? Egy f***." - Magyarok

"Hogy a f***ba lehetne egyszerre beszólni a kérdezőnek, és közben megúszni, hogy előremutató választ adnék rá, mivel kib****ttul nem gondolkodtam még soha semmin, így fogalmatlan vagyok?" - Magyarok

"Elmegyek, megmutatom az orvosnak a foltomat, hátha kib****tt rák, és meghalok a g***be, aztán ki fog helyettem töprengeni a világuniverzumról." - Magyarok

"Feljelentem ezt a hozzászólót, mert betalált az idegvégződéseimre, az indoklásban a helyesírását és a csúnya beszédét fogom kifogásolni" - Iskolát végzett magyarok

"Igenis, McDonald's Úr!" - Iskolát végzett magyarok

"Kis k***a anyját jön elém két keréken, mikor én fizettem a benzinért." - Magyarok autóban

2016. jan. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a verseny az mindaddíg megmarad, amíg az emberek léteznek a földön..és emiatt nem könnyű, hiszen mindenki a maximumot akarja kihozni magából ami már a nem éppen kellemes kategória


De ha nem látod értelmét, akkor mi lesz, megölöd magad vagy mi?


Én nekem is ilyen gondolataim vannak már 10 éve...teszek ellene rendesen, de nem akarnak szabadulni. viszont egyet tudok, hogy élni vagy határozott üzemmódban érdemes vagy sehogyan

2016. jan. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!