Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit értsek ez alatt "szomorú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit értsek ez alatt "szomorú hogy pont neked tetszem"?

Figyelt kérdés
Jól érzem hogy ez negatív? : D
2016. febr. 18. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen... :D
2016. febr. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mond neki ez van ezzel kel élni xd
2016. febr. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Részletek hiányában nekem kétértelmű is lehet:


"tök gáz, hogy egy ilyennek tetszem, mint te"


Vagy jóban vagytok, és nem, szeretne a barátságba belerondítani más érzelmekkel.

2016. febr. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Erre a válasz: Szomorú hogy pont olyanok tetszenek mint te.
2016. febr. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igazából enyhe túlzás az hogy nekem is "tetszik". csak nem tartom gáz pasinak külső alapján így tettem rá egy megjegyzést hogy érezze nem rossz pasi. de úgy tűnik anélkül is megvan a kellő önbizalma, a belső dolgok meg nem igazán érdeklik, ilyen alapon nekem meg már nem is tetszik, szóval máskor nem próbálok kedveskedni senkinek :) köszi a válaszokat!
2016. febr. 18. 13:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy másnak akart tetszeni és nem Neked. Szerintem is inkább negatív.
2016. febr. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!