Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha a suliban folyton piszkálna...

Ha a suliban folyton piszkálnak, bántanak, stb, és rosszul érzem magam, és nem vagyok boldog, gyávaság elmenni másik iskolába? Vagy pont az a jó megoldás? Mert úgy érzem, nem bírom már itt tovább.

Figyelt kérdés
L/16

2013. febr. 5. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva gyávaságnak tartom, mert ha engem piszkálnának én tuti nem hagynám magam és még tennék a tűzre, hogy igazán legyen okuk utálniuk engem. Pedig alapvetően csendes, légynek nem ártó típusa vagyok az osztálynak, de a szemétség engem felbátorít. Van akit meg nem, pl. téged.


De szerintem ne azzal törődj, hogy gyávaság-e vagy sem, inkább azzal, hogy neked mi a jó.

Egyszer hasonló helyzetben voltam, annyi különbséggel, hogy engem nem bántottak az osztálytársaim, egyszerűen csak kívülálló voltam. Két év után feladtam, hogy be tudjak illeszkedni Én sem bírtam már tovább, és osztályt váltottam. Most az új osztályomban vannak barátaim,és sokkal jobban érzem magam.


Szóval, igen, szerintem jó megoldás. Persze ez az új osztályodon is múlik. De ha valamit tényleg nem bírsz már tovább akkor tegyél ellene.

2013. febr. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Erről a bántásról még annyit, hogy ennek van előtörténete... Nem én vagyok a lúzer az osztályban, azok bántanak, akik a baràtaim voltak, akiket a barátaimnak hittem, aztán egy félreértés miatt moat iszonyat gonoszak velem...
2013. febr. 6. 06:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem gyávaság, ha nem bírod, akkor váltani kell és a másik suliban helytállni. Nyilván ők annak gondolják, de akit nem akarsz azt nem is fogod látni (jó esetben)
2013. febr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Volt olyan, hogy piszkáltak egy srácot az osztályomban, aki felállt órán, hátrasétált és hülyére verte a nagyszájú gyereket, aki oltotta. Köpni-nyelni nem tudott, meg mi sem.


Nem mondom, hogy az erőszak megoldás, de ha odamennél és belevernéd a fejét a hajánál fogva a padba, biztos visszavenne. Ne adj esélyt neki, hogy támadjon, gyalázd meg, szóval közben. Fordítsd meg, tartsák őt cikinek. Lehet, hogy kapsz egy beírást, leb*sznak otthon, de többet nem szívóznak veled a suliban.

2013. ápr. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az előttem szólonak igaza.
2013. ápr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!