Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel még soha nem találkoztam, mert messze lakunk egymástól, de már több mint egy éve beszélünk szinte minden nap. Telefonálni is szoktunk hetente többször és hát eléggé megy a flört, nem barátokként beszélünk. A srác most fog érettségizni, és jelölt meg egyetemet az én városomban is, de nem első helyen. Igazából annyira reménykedek, hogy nem veszik fel az első helyre amit megjelölt és inkább ide jön, bár tudom hogy ez nem túl szép dolog:D

Beszéltünk már arról egyébként, hogy egyszer jó lenne találkozni, de igazából ennél semmi konkrétabbról nem esett szó.

Szoktam vele álmodni is, és nagyon hiányzik ha nem beszélünk, ami azért fura mert én olyan vagyok aki igényli kicsit a magányt és szeretek is egyedül lenni, mert általában egy idő után mindenkiből elegem lesz. De belőle sosem.

A szüleimnek nem szóltam róla, hogy beszélgetek ezzel a sráccal, nem is tudják, hogy létezik. Ők állandóan mondják, ha egy fiú elhív randira, hogy menjek már el, meg nyissak mások felé blabla.

De úgy érzem nekem ez a srác kell és nem tudom mi legyen, várjak amíg ki nem derül, hogy hova vették fel?

Vagy addig is találkozgassak másokkal? És ha nem ide jön ahol én lakom, akkor gondolom úgy sem lehetne köztünk soha semmi és nem tudom ezzel mit kezdjek, mert így nem tudok más fiúra rá nézni se.

Hát köszi szépen ha végigolvastad, várom a véleményeket, tanácsokat!


17/L


2016. febr. 18. 12:29
 1/1 anonim ***** válasza:
és mégis miért nem találkoztok legalább? Mielőtt online összeházasodnátok, talán megnézhetnéd hogy élőben is vonz-e...
2016. febr. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!