Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én nem értem miért baj,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem értem miért baj, ha valaki ilyen?

Figyelt kérdés
Attól, hogy valaki nem keresi a komoly kapcsolatot, és inkább bulizik, élvezi az életet, és lefekszik pár emberrel, anélkül, hogy szerelmes lenne, az miért baj? A fiúk körébe nem is, de a lányokéba? Ettől miért lenne rossz ember, vagy miért nézz rá rossz szemmel mindenki?
2016. febr. 18. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert r*****nak tekintik
2016. febr. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem semmi bajom nincs az ilyenel én nem nézek le senkit ezért. Én úgy vagyok vele egy kis szórak9zás belefér

15/L

2016. febr. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első: és ha az, akkor az miért baj?:D Hisz nem árt senkinek, konkrétan köze sincs ehhez senkinek. Mégis az ilyen lányokkal úgy bánnak, mintha rosszak lennének.
2016. febr. 18. 17:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha senkinek nincs köze hozzá,akkor viszont ne várd el,hogy bírjanak...ne mondd nekem,hogy az normális,hogy valaki minden héten másik emberrel fekszik le.Rendben,az jó,hogy szórakozol,most kell,de lehet azt okosan és rendesen,nem kell hozzá primitív módba váltanod és ri**nc szintre lesüllyedned..
2016. febr. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem magamról beszélek. Csak van egy barátnőm, aki amúgy mindenkivel kedves, de volt pár egy éjszakás kalandja, ezért sokan kibeszélik. Emiatt miatt miért nem bírhatják?:D Komolyan, okot mondjatok már arra, hogy ez miért rossz dolog?
2016. febr. 18. 20:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért,mert egy rendes lányban,nőben van annyi büszkeség,hogy nem csinál ilyet.Ha tiszteli a saját nemét és következetesen tesz dolgokat,amiknek van értelme és nem csak hülyét csinál magából,akkor nem fogják kibeszéni.Nyilván lehet kedves,aranyos,jó fej,de pont ez az,hogy nem jó,ha egy lány könnyen adja magát..legyen benne annyi tartás és józan ész,hogy ilyet nem tesz az ember,ha van egy kis esze
2016. febr. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem árt senkinek... azért igen komoly esetleg mély lelki sebet tud hátra hagyni, és a lelki seb nem gyógyul úgy mint a fizikai... :)
2016. febr. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!