Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék bosszútállni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék bosszútállni?

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm aki elolvassa, elég szövevényes a történet.

Van egy lány aki nagyon tetszik, és már egy hónapja rengeteget beszélek vele. Van egy "barátom" akit eddig annak hittem, neki elmondtam hogy nagyon tetszik az adott lány stb. Erre az a szemét fogta és azt hitte hogy jó poén fogni és szóról szóra leírni a lánynak azt amit ennek az idézőjeles barátnak mondtam(semmi perverz nem volt benne csak azt ecsetelgettem hogy nagyon tetszik a lány és azt hiszem beleszerettem). Erre nem tudom hogy reagált a lány, mivelamikor tegnap ráköszöntem, konkrétan levegőnek nézett vissza sem köszönt. Ez a féreg meg egész nap rajtam röhögött hogy na hová lett a csajod? Hogy a fenébe lehet valaki ekkora szemétláda? Hogy tudnék ezen az emberen bosszút állni? Mert addig nem nyugszom amíg meg nem kapja azt amit érdemel hogy tönkretesz mindent, úgy hogy én végig azt hittem a barátom! Mi a francrt volt ez jó neki?



2016. febr. 18. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Hany evesek vagytok?


Ez nagyon gyerekes húzás volt tőle, de tőled is az lenne, ha bosszút állnál

2016. febr. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
15 évesek vagyunk mind a 3-an tudom hogy gyerekes húzás vol és tőlem is az lenne, viszont nem hagyhatom tétlenül, aki egyszer szó nélkül hagyja hogy megüssék azt másodszor is megverik.
2016. febr. 18. 18:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Hagyjad már poén volt, ha a barátodnak tartod, akkor röhögj vele. A csajnak meg ezek szerint nem jössz be, de hidd el egy barát többet ér egy csajnál.
2016. febr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát, én sem hagynám ott a barátnőmet egy srácért, bár a haverodnak elég érdekes a humora....Ha valóban bír téged, és látja hogy pokolian haragszol rá, és beletiport a lelkedbe, tuti ki akar majd engesztelni. Szerintem játszd az elérhetetlent! Hitesd el vele, hogy megbocsájthatatlan bűnt követett el, és egy éltre elvesztette a legjobb barátját. Ezt minden bizonnyal ő sem szeretné. Aztán gondolkozhat, megérte-e. Szerintem ne menj bele kicsinyes bosszúállásokba, mert attól neked nem lesz jobb. A csajt meg ne erőltesd nígyon. Próbáld meg kimagyarázni magad, de ha végképp nem megy, hagyd! Ne csinálj lúzert magadból!
2016. márc. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!