Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy minnel szebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy minnel szebb egy lany annal jobb, kellemesebb az erintese, (mikor hozzaertek a testehez olyan jo kellemes meleg) meg jobb vele az szex?

Figyelt kérdés

2016. febr. 18. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy szép lányt kellemesebb megölelni, mint egy csúnyát, igen.
2016. febr. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ja enis eszrevettem de miert?Ha odatesznek ket lany egyig csunya masik rond es letakarjak a fejuket,es enm tudom ki kicsida akkor is a szepnek jobb az erintese.

Nemcsak bekepzeles mert csunya tehat nem jo.

2016. febr. 18. 19:00
 3/6 A kérdező kommentje:
+nem tom ki kicsoda
2016. febr. 18. 19:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Mért már próbálrad amit írtál?😂

Én csak annyit tudok, hogy azt mondják, hogy nagyon szép lány vagyok és az eddigi pasijaim oda voltak értem. :)

Biztosan azért, mert szerettek és vonzódtak hozzám. :)

Vagy a "kémia". ;)

2016. febr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért? Hát egyszerű, mert a szép lány iránt érzel vonzalmat. Letakart fejű emberből nem tudom megállapítani, hogy szép-e, ne haragudj. A test a második a kettő fontos dolog közül. Első az arc és azon minden, meg így instant a kobak, aztán pedig a derék és váll, oldal, pocak. Valahogy így. De, ha csak egy test van előttem, akkor azzal semmit nem tudok kezdeni abszolút.
2016. febr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindenkinek relatív a szépség van akinek a vékonyabb lányok a szépek és mivel azt tartja szépnek ezért annak az érintését preferálja és úgy érzi vele a szex csodálatos, van aki a ducibb csajokat tartja szépnek kívánatosabbnak és ő akkor velük érzik ezt. Egy lány ha ápolt, tiszta, és igényes akkor egy fiú sokkal szívesebben fogja megérinteni. Akkor is pl: a puha a bőre, jó az illata stb. Az,hogy egy lány minél szebb az mindenkinek más van akinek egy szőke kék szemű lány egy kis csinos nőies virágos ruhácskába a tökéletes szépség. Van akinek egy laza fekete bandás polóba fekete nadrágban bakkancsban szegecses karpereccel akár tetkóval akár pcvel fültágesszel vagy ezek nélkül lévő lány maga a tökéletes szépség. Van akinek egy természetes átlagos lány jelenti az ideális szépséget. Akit meg ő lát szépnek annak kellemesen érzi az érintését, jobb vele a csók az ölelés a szex.

Ha meg szereti is és nem csak vonzodik hozzá, akkor mindenezek maga a mennyország. :)

2016. nov. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!