Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy fiú-lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy fiú-lány barátságban nem beleesni a fiúba?

Figyelt kérdés
Történt az hogy van valaki akivel 4 hete beszélek. Az elején a lehetö legszebb szavakkal illetett és olyanokat írt hogy össze akar velem jönni de csak miután találkozunk. (mindketten külföldön élünk több száz kilóméterre egymástól) Aztán a régi kapcsolata feltört benne és csak baráti szinten akar velem beszélgetni. Viszont én teljesen belezúgtam és nem tudok baráti szinten írni neki. Még nem történt velem ilyen és nem tudom kezelni a helyzetet. Mit tegyek? 17L

2016. febr. 18. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is voltam ugyan ilyen helyzetbe és amugy ez elég nehéz de én ugyan ugy beszéltem velenahogy az elött és uttána se volt probléma
2016. febr. 19. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kutyaharapást szőrével.


Egy másik pasi?

2016. febr. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elsö kommentelö

És mi lett vége a "barátságotoknak"?


Mr Pofon


Ahol élek nem éppen van lehetöség helyes pasikba botlani. Arról nem is beszélve mennyire nincs agyuk..

2016. febr. 19. 12:46
 4/5 Girgoy ***** válasza:
Ha még nem találkoztatom személyesen, akkor hidd el, hogy nem teljesen a fiúba vagy belezúgva, hanem valamilyen szinten egy álomképbe. Magába a szerelembe. A távollévő felet nagyon könnyen idealizáljuk. A személyes találkozás akár sdokkoló is lehet az idealizált álmoképhez képest. Ha neki van egy közeli húsvér barátnője, akkor annak bizony nagy előnye van Hozzád képest. Én is azt javasolnám, hogy a szerelem érzését próbáld egy kicsit konkrétabb húsvér személybe átvinni. Nem minden pasi agyatlan. Keresgélj csak a környezetedben, sokkal jobb lesz az, mint egy távkapcsolat!
2016. febr. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ girgoy! Sokat segítettél :)
2016. febr. 19. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!