Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nagy hiba volt ezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy hiba volt ezt tenni? (Csókolóztam a legjobb barátommal)

Figyelt kérdés

Tudni kell hogy két hete szakított a barátnőjével.És tegnap áthívott filmezni meg iszogatni.Es persze becsittentettünk rendesen, én elég kész voltam es az ágyán hozzábújtam.Nem tudom hogy jutottunk addig,de arra tisztán emlékszem,hogy ő csókolt meg előbb.Utánna meg jött minden magától.Ott tartottunk,hogyha nem állítom meg,még lehet az is megtörtént volna.És közbe mindketten tudtuk hogy ez így nem oké,de nem tudtunk leállni.Folyamatosan kérdezgetett,hogy nem fogom e megbánni meg ilyenek.És én nem is bántam meg.De úgy érzem ő igen.Mert hogy nem akarja hogy emiatt tönkremenjen a barátságunk.Én igazából nem is tulajdonítottam volna akkora jelentőséget ennek,mert hát megtörtént megtörtént.De ő mondta hogy jaj tökre fél hogy érezni fogok valamit iránta meg hogy ő ezt most nem tudná viszonozni.És igazaból ezzel bántott meg nagyon.Hogy mennyire szörnyű lenne ha beleszeretnék.Egyébként nem hiszem hogy ez megtörténne.És nem tudom eldönteni hogy hogy álljak most ehhez az egészhez.Meg hogy nem tettem e ordenare nagy görénységet azzal hogy kihasználtam azt hogy még sebezhető a szakítás miatt.

16 l



2016. febr. 20. 11:59
1 2
 1/17 anonim válasza:
29%

Lol. Na te lány (de jófej leszek, szerzek a srácnak egy szexpartnert)

Ismeteljetek meg. Mondd el neki hogy nem fogsz belezugni de nagyon bántó ha Ennyire odszkodik attol hogy te belezugj. Ertse meg hogy okes nem fogsz belezugni de ne is fejezze ki folyamatosan hogy nem akar teged ugy hosszútávon. Az akármilyen kontextusban is de mindig bántó érzés picit...


Nah szoval ezt egyszer beszéld meg vele. Utana ismeteljetek meg. Pia film miegymás . Ha tenyleg amugy r avagy gerjedve es részedről oke, akkor szerintem kenyeztessetek egymast. Van egy lanybaratom, egy ideig ossze jártunk dugni es eszméletlen jo volt. Es most mar van barátja meg barátnőm de ugyan ugy tudunk egymással beszelni

szerintem nagyon jo szexelni, es egy barattol sokat lehet tanulni mert nem fel kimondani h mit hogyan kellene tenned :) 25 f

2016. febr. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi lány. Az itt a nagy baj, hogy te azt hiszed, hogy te használtad ki őt. Pedig ez éppen fordítva történt.
2016. febr. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Az 1-esre ne hallgass, olyan sötét, mint egy feneketlen kút....


A 2-es válaszolóval értek egyet.....nekem szomorú ezt látni, hogy egy lány ilyen könnyed adja magát....sőt, inkább szánalmas.

Barátokhoz, főleg lgjobb barátokhoz nem vonzódunk, mert BARÁTOK!!!!! Sajnálom, ez nem barátság, csak valami torz gúnyneve ennek.

Ő használt ki téged, ne légy már ennyire hülye,hogy nem látod....16 éves létedre elég hogyismondjam....sehogyse viselkedsz....

2016. febr. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Miért?
2016. febr. 20. 12:40
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem gondolnám hogy könnyen adom magam.
2016. febr. 20. 12:42
 6/17 anonim válasza:
100%

1. amit tettél hülyeség volt

2. ha a haver nem tud efölött napirendre térni akkor hagyj neki időt, addig 2 lépés távolság.

3. te meg megtanulod egy életre ha igazán barátja vagy valakinek akkor nem hagyod, hogy a szádba matasson a nyelvével.

2016. febr. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Igazatok van.:\
2016. febr. 20. 12:59
 8/17 anonim ***** válasza:
96%

#5:

"ágyán hozzábújtam."

"hogyha nem állítom meg,még lehet az is megtörtént volna."

"hogyha nem állítom meg,még lehet az is megtörtént volna."


De én meg ezt gondolom. Sőt, sok mindenki ezt gondolná....ne csapd már be magad kérlek..

2016. febr. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"És én nem is bántam meg"

Ajj, ezt akartam még hozzá írni...


előző vagyok.

2016. febr. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
De epp ez az.Hogy megallitottam.:D nem akartam lefekudni vele.
2016. febr. 20. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!