Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A focisták miért hiszik,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A focisták miért hiszik, hogy, (? )

Figyelt kérdés

Mindent megtehetnek, mindenkin átgázolhatnak- úgy(!), hogy észre sem veszik? ...?

Írhattok privit is:)


2016. febr. 20. 20:45
 1/6 anonim válasza:
Én is focizok, azt mondják helyes vagyok, de még nem is volt "úgy" kapcsolatom. Szóval ez nem igaz.. :)
2016. febr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

El vannak telve maguktól mert értenek valamihez.

De szerencsére csak egy részük ilyen. Elég sok focistát ismerek (noha nem profi válogatott játékosok, hanem helyi,iskolai csapatokban vannak, de azért van tehetségük), és csak 2-3 van közülük aki ilyen.. De az meg annyit is ér :D

2016. febr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert tényleg mindenkin átgázolhatnak. Egy rakat pénzt keresnek, hatalmas ego, sok csaj.
2016. febr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nem minden focistára igaz.Nekem vannak focista osztálytársaim,és ismerek is párat,és ők a normálisak közé tartoznak,az,hogy lenéznének másokat,az egyikükről sem mondható el szerencsére.Viszont ott van a többi bunkó és paraszt,beképzelt focista,akik meg tényleg azt hiszik,hogy mindent megtehetnek...mert primitívek és azt hiszik ők a királyok és a menők..és ezt csak azért,mert ők fociznak...hát igen,szóval sajnos vannak ilyenek.Szerencsére nem minden focizó fiú ilyen,szóval nem kell általánosítani,de vannak köztük ilyenek is.
2016. febr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sztem se igaz, én imádom a focistákat, szinte csak velük ismizek, vagányak, jófejek, összetartók, sokan bejönnek, szexik és szép testük van. ha lehet, csak focistákkal jövök össze.
2016. febr. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért az #5:ös válaszolóval nem értek egyet...lehet,hogy ironikusan írtad,akkor bocsi.

Viszont nem hinném,hogy az a legfontosabb,hogy jó legyen a testük meg ilyenek...pont ezek miatt beképzeltek.Ráadásul csomó focista azt hiszi magáról,hogy helyes,közben meg nem is.Túl sok az egó egyeseknél.Ez főleg híres focistáknál van,de sajnos gyerek focisták között is van sok ilyen.Mint ahogy írtam már (#4-es válaszoló vagyok) vannak normálisak is,és az én ismerőseim között csak normálisak vannak szerencsére.Minden sportoló között van olyan,aki többet hisz magáról,a focistáknál talán azért vannak többen,mert túlajnározzák őket és magát a focit is.

2016. febr. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!